Nodarbība par brīvprātīgo darbu

2020101313.10.2020. Nodarbība par brīvprātīgo darbu

Karjeras mēneša ietvaros 10.a klases skolēniem bija nodarbība par brīvprātīgā darba iespējām ar biedrības “Radošā apvienība jauniešiem “TREPES”” brīvprātīgajiem, biedrības vadītāju Ramonu Liepiņu un Ilzi Norvaišu.

Jaunieši uzzināja par biedrības projektiem, sadarbības partneriem, veicējiem, kā arī tika aicināti iesaistīties brīvprātīgajā darbā u.c. organizāciju darbā, attīstot savu pilsonisko līdzdalību un dažādas darba prasmes, kas veicina karjeras izvēli un palīdz pieņemt lēmumus nākotnē. Brīvprātīgais darbs tā ir pirmā darba pieredze jaunietim, ko var un vajag atspoguļot CV un kas patīk darba devējiem un augstskolām, plānojot studijas. Noskaidroja, kā aizraušanās var kļūt par profesiju nākotnē, par darba likumu, pamatprincipiem un brīvprātīgā darba līgumiem, tiesībām un pienākumiem un arī par personīgajiem ieguvumiem, veidojot sadarbību un kontaktus jau šobrīd.

0google photo