Info par mācībām sākot ar 08.02.2021.

Exclamation PointInformācija atbilstoši 5. februārī saņemtajiem norādījumiem.

Sākot ar 8. februārī mācību darbs visiem 1.-12. klašu skolēniem turpinās attālināti.

Atsevišķos gadījumos skolotāji 1.-12. klašu skolēniem nodrošinās individuālas konsultācijas klātienē.

1.-12. klašu skolēni turpinās saņemt pārtikas pakas par attālināto mācību laiku. Otrdien, 9. februārī un trešdien, 10 februārī no plkst. 14.30 līdz 15.30 savas pārtikas pakas var saņemt tie skolēni vai skolēnu vecāki, kas nesaņēma iepriekšējā nedēļā. E-klases pastā tiks nosūtīta precīza informācija par turpmāko plānu pārtikas paku saņemšanai.

Skolas mājas lapā savlaicīgi tiks ievietota informācija, atbilstoši valdības lēmumiem par grozījumiem ārkārtas situācijas sakarā.

Skolēni, skolotāji un skolēnu vecāki, rūpēsimies par savu veselību un centīsimies maksimāli godprātīgi ievērot visus epidemioloģiskās drošības pasākumus. Tikai tad, ja būsim veseli, mēs varēsim izdarīt visu iecerēto.

Skolas direktore Inga Nestere

maskas2