Informācija atbilstoši 20. janvārī saņemtajiem norādījumiem

Exclamation PointUzmanību!

25. janvārī stājas spēkā izmaiņas skolas darba organizācijā ārkārtas situācijas apstākļos un mācību darbs tiek organizēts sekojoši:

• 1.-4. klašu skolēniem 25. janvārī sākas attālinātas mācības;
  • 5.-12. klašu skolēni turpina mācības attālināti.
  • 1.-12. klašu skolēniem no 1. līdz 5. februārim pienākas saņemt pārtikas pakas par attālināto mācību laiku. E-klases pastā tiks nosūtīta precīza informācija.

Skolas mājas lapā savlaicīgi tiks ievietota informācija, atbilstoši valdības lēmumiem par grozījumiem ārkārtas situācijas sakarā.

Skolēni, skolotāji un skolēnu vecāki, nezaudējiet modrību, rūpējoties par savu veselību un centieties maksimāli godprātīgi ievērot visus epidemioloģiskās drošības pasākumus. Tikai tad, ja būsim veseli, mēs varēsim izpildīt visus iecerētos darbus.

Skolas kolektīvs strādā gan attālināti, gan klātienē. Esam atvērti sadarbībai.

Skolas direktore Inga Nestere