Informācija atbilstoši 6. janvārī saņemtajiem norādījumiem

Exclamation PointUzmanību!

Informācija atbilstoši 6. janvārī saņemtajiem norādījumiem.

11. janvārī stājas spēkā izmaiņas skolas darba organizācijā ārkārtas situācijas apstākļos un mācību darbs tiek organizēts sekojoši:

• 5. un 6. klašu skolēni sāk mācības attālināti;
  • 1.-4. klašu skolēniem turpinās brīvlaiks līdz 24. janvārim, līdz ar to tiks pagarināts mācību gads;
  • 7.-12. klašu skolēni turpina mācības attālināti.
  • 5.-12. klašu skolēniem no 12. līdz 14. janvārim jāsaņem pārtikas pakas par attālināto mācību laiku. E-klases pastā tiks nosūtīta precīza informācija.

Skolas mājas lapā savlaicīgi tiks ievietota informācija, atbilstoši valdības lēmumiem par grozījumiem ārkārtas situācijas sakarā.

Skolēni, plānojiet savu laiku, sadarbojieties ar skolotājiem un jūs paveiksiet visus mācību darba uzdevumus!

Skolotāji, savlaicīgi plānojiet mācību procesa norisi, sniedziet skolēniem atgriezenisko saiti un jūs nodrošināsiet apstākļus labam mācību darbam!

Skolēnu vecāki, sadarbojieties ar skolotājiem, nodrošiniet bērna mācību darba kontroli un nepieciešamo atbalstu un jūsu bērns veiksmīgi pārvarēs attālinātā mācību laika grūtības!

Skolas kolektīvs strādā gan attālināti, gan klātienē. Esam atvērti sadarbībai.

Skolas direktore Inga Nestere