Ziemassvētki un Jaunais gads ir gaišākie un sirsnīgākie svētki katrā mājā

egleZiemassvētki un Jaunais gads ir gaišākie un sirsnīgākie svētki katrā mājā. Klāt ziemas saulgrieži un saule atkal uzsāk jaunu gaismas ceļu. 2020. gads ieiet vēsturē ar daudzām jaunām lietām, ar jaunām darba formām, ar jaunu komunikāciju, ar katra cilvēka īpašām rūpēm par savu veselību un ar nopietnu visas sabiedrības kopīgu darbību drošības pasākumu iedzīvināšanā. Par spīti aizvadītajā gadā piedzīvotajām grūtībām, mēs visi ar cerībām gaidām jauno gadu.

Pateicos mūsu lieliskajiem skolotājiem par nopietnu, pašaizliedzīgu darbu jaunajos apstākļos, paldies skolas tehniskajiem darbiniekiem par izturību un precizitāti drošas darba vides nodrošināšanā, paldies skolēnu vecākiem par pacietību, nodrošinot atbalstu bērniem attālināto mācību procesā, paldies skolēniem par pašvadītām mācībām attālinātā režīmā.

Gaišus un sirsnīgus Ziemassvētkus
un laimīgu, veselīgu Jauno 2021. gadu vēlot,