Par drošības pasākumu aktualizēšanu

Exclamation PointCienījamie skolēnu vecāki!

Katrs pieaugušais un bērns ar savu apzinīgu rīcību var veicināt savas un apkārtējo cilvēku veselības saglabāšanu.

Neviens nav pasargāts no saslimšanas, tāpēc lūdzu Jūs ievērot sekojošo:

ja Jums šķiet, ka, iespējams, Jums ir saslimšanas simptomi un nepieciešams veikt testu, lūdzu paturiet mājas arī bērnu, jo bērns, iespējams, ir kontaktpersona.
Šādā gadījuma, dažas dienas paturot bērnu mājās, Jūs sniegsiet lielu atbalstu skolai, jo Jūsu klases citu bērnu vecākiem un  skolotājām nebūs jāpiedzīvo stress.

Skolotāji ir pateicīgi, ja bērnu vecāki informē par veiktiem testiem un veic tālākās nepieciešamās darbības, bet ir nepieciešams informāciju iegūt ātrāk, lai nevajadzētu veselas klases un vairākus skolotājus sūtīt karantīnā.

Ar cieņu skolas direktore
I.Nestere