Radošo darbu akcija “Klau! … Profesiju vilciens”

vilciens

Karjeras nedēļas pasākums sākumskolai 26.-30.10.2020. Radošo darbu akcija “Klau! … Profesiju vilciens”
      Klases stundās, vizuālās mākslas, sociālo zinību stundās un mājās ar vecākiem skolēni diskutēja par profesiju daudzveidīgo pasauli un izvēlējās sev svarīgākās profesijas, kādas viņi vēlētos vairāk izzināt un vizualizēt, piemēram, “Mīļākā profesija”, “Sapņu profesija”, “Gudrākās profesijas”, “Neparastākās profesijas”, “Nākotnes profesijas”, “Manu vecāku un vecvecāku profesijas”, u.c. Skolēni savus radošos darbus par izvēlētajām profesijām zīmēja arī rudens brīvdienās. Klasē pēc radošo darbu tapšanas bija diskusijas, lai vienotos un atlasītu interesantākos darbus, kurus iesniegt izstādei. Skolēnu zīmējumi, kolāžas, apraksti tika izvietoti uz stilizēta “profesiju vilciena” platformām pa klašu paralēlēm.
Klau… profesiju vilciens var doties dzīvē! Paldies!

0google photo