Karjeras nodarbība 9.-12.klašu jauniešiem ar profesionāli 29.03.2021.

20210329      Karjeras nodarbībā tikāmies ar viesi un mūsu skolas absolventu-profesionāli Dāvi Nori (mākslinieks- redaktors, animāciju mākslinieks, spēļu dizainers, IT speciālists, spēles Hill Climb Racing brenda menedžeris). Skolu absolvēja 2004.gadā.

       Pašlaik Dāvis Nore strādā jau piekto gadu Somijas kompānijā "Fingersoft", un viņa pašreizējais amats jau vienu gadu ir brand manager. Darbs saistīts ar spēli Hill Climb Racing, stāstot par spēli un izstrādājot jaunas stratēģijas. Tā ir populārākā mobilā sacīkšu spēle pasaulē, kurai ir 1,5 milijardiem lejupielāžu. Darba valoda- angļu.

      Dāvis pastāstīja, ka tikai divdesmit gados īsti saprata, ko grib darīt un kā izmantot savu brīvā laika nodarbi, jo patika zīmēt. Par savas darba karjeras izaugsmi un iespējām, prasmi komunicēt, pieņemt lēmumus, plānot, izteikt savu viedokli, idejas, dalīties ar tām, prasīt palīdzību un atbalstu, kad tas ir nepieciešams, ko ne visi prot.

      Kompānijā "Fingersoft" visi darbinieki ir motivēti strādāt, tāpēc svarīga ir pašdisciplīna un atbildība par uzticēto. Šajā laikā darbinieki, kuri pārstāv dažādas valstis, strādā no mājām tiešsaistēs, bet aprīlī tiek plānots visiem kopā satikties Somijā. Darba vide ir neformāla, attiecības ir brīvas un atvērtas, vērstas uz komandas darbu un rezultātu, neviens nekontrolē, cik ilgi strādā, arī attālināti tiešsaistēs tiek plānotas kafijas pauzes ar sarunām, kas veicina savstarpējo uzticēšanos, ideju un informācijas apmaiņu.

Vēlējumi jauniešiem-

“Ja tevi kaut kas aizrauj, tad dari, mācies un pilnveidojies, centies būt vēl labāks, šobrīd sēžot arī mājās! Nekas nav viegli un nebūs viegli, urbies! Mācies sevi prezentēt un pārdot!”

“Ja gribi būt veiksmīgs un būt profesionālis savā jomā, esi gatavs uzņemties nopietnu atbildību, kas prasa lielu emocionālo slodzi un darbu ilgtermiņā.”

Paldies par sadarbību!

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.