MIKSIKE sacensību Latvijas fināls 2021

Arhīva fotoMIKSIKE - tas ir ātrās rēķināšanas galvā trenēšanās un sacensību medijs.

Arī šogad, neskatoties uz to, ka mācības notiek attālināti, Rīgas 25.vidusskolas skolēni piedalījās visos trijos sacensību posmos. Iespēju piedalīties Latvijas finālā nopelnīja desmit mūsu skolas skolēni. No tiem astoņi mācās 12.a klasē. Viņi trenējas un piedalās sacensībās jau divpadsmit gadu garumā.

12.martā notika sacensību valsts fināls.

1.-3.klašu grupā 1.vietu ieguva Kārlis Adrians Ivanovskis, kurš mācās 2.a klasē.

5.-12.klašu grupā meitenēm 3.vieta Sendijai Vasiļevskai no 8.a klases.

3.vieta 5.-12.klašu grupā zēniem Rihardam Bekasovam.

Arī otrās klases skolēna Kārļa tētis Ēriks Ivanovskis piedalījās Latvijas fināla sacensībās un ieguva otro vietu veterānu kategorijā.

Paldies par ieguldīto darbu arī pārējiem Latvijas fināla dalībniekiem – Lorenam Kaužēnam (5.vieta), Reinim Milleram (8.vieta), Adrianam Jasinskim (10.vieta), Mārtiņam Emīlam Aržanovskim (14.vieta), Sindijai Hannai Neimanei (11.vieta), Laurai Strazdiņai (12.vieta), Samantai Andzenai (13.vieta).

Latvijā esam vieni no labākajiem rēķinātājiem galvā!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.