“Kā sniegt atbalstu un runāt ar jaunieti par karjeru?” 24.martā plkst.19.00

ieguldijums

TIEŠSAISTES SEMINĀRS VECĀKIEM

“Kā sniegt atbalstu un runāt ar jaunieti par karjeru?”
24.martā plkst.19.00

Interaktīvs seminārs saskarsmes un karjeras prasmju pilnveidošanai

Mērķauditorija: 8. – 11.klašu vecāki

Nodarbības ilgums: 2 akadēmiskās stundas

Nodarbības formāts: tiešsaistē (ZOOM platformā), saite uz semināru tiks nosūtīta vecākiem e-klasē līdz 22.martam.

Lektors: Andris Arhomkins, karjeras projekta "Start Strong" vadītājs

Nodarbībā aplūkotās tēmas:

Kā runāt, lai manī klausās un, kā klausīties, lai jaunietis vēlētos runāt. Kā runāt ar jaunieti par karjeru šajā informācijas pārpilnības laikmetā. Ko patiesībā jaunietis sagaida no pieaugušajiem, kad atrodas karjeras vai studiju izvēles krustcelēs.

Kādas tendences un pārsteidzošus rezultātus parādīja starptautiskais jauniešu karjeras pētījums "Start Strong", kurš tika veikts Baltijas valstīs un, kādi karjeras instrumenti tajā tika izstrādāti tieši vecākiem.

Papildus apgūsim arī dažādus karjeras veidošanas instrumentus, karjeras sarunu modeļus ar jaunieti, klausīšanās metodes, kā arī attiecību veidošanas instrumentus ikdienai. Aplūkosim tipiskākās kļūdas dēļ kurām saruna ar jaunieti nonāk strupceļā vai netiek sadzirdēta.

Uzzināsim, kā tikt galā ar jauniešu stundām ilgo atrašanos telefona varā un, kā iedrošināt viņus šajā svarīgajā karjeras dzīves sākumposmā.

  • Pēc semināra vecākiem būs piekļuve nodarbības ierakstam, piekļuve prezentācijām u.c. materiāliem.
  • Vecāku pieteikšanās semināram, sazinoties ar klašu audzinātājiem e-klasē vai pedagogu karjeras konsultantu Irīdu Morozovu e-klasē vai This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , tālrunis uzziņām 29423756

Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

20210324

Mēs izmantojam sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.