Studiju iespējas Rīgas tehniskajā universitātē

4.martā plkst.11.50 vidusskolēniem tikšanās ar RTU pārstāvjiem MS Teams tiešsaistē.

Izlemt, kurā augstskolā studēt nav viegli, jo, izvēloties tālāko izglītību, jaunieši izvēlas arī vietu, kurā pavadīt nākamos 4–5 gadus.

Lai pārliecinātos, ka RTU ir tā vieta, kur iegūt labu izglītību, attīstīt savus talantus, labi pavadīt laiku, kā arī sākt veidot karjeru, RTU pārstāvji piedāvā jauniešiem virtuālu prezentāciju, kurā tiks izrunātas tādas tēmas:

· Kāpēc izvēlēties RTU savām nākotnes studijām

· Fakultātes un iestāšanās kritēriji

· Izmaksas, budžetu vietas un stipendijas

· Ārpus studiju dzīve

Tiešsaistē piedalīsies RTU students, lai pastāstītu par savu jauno studenta pieredzi un iespaidiem (gan vispārējiem, gan par studēšanu attālināti).

Tiekamies tiešsaistē un lai veicas!

Irīda Morozova
pedagogs karjeras konsultants