Vides objekti rudens saulgriežos Skolotāju dienā

Līdz 29.septembrim katras klases skolēni vāca un sagatavoja dažādus dabas materiālus.
      Mākslas, dabas zinību skolotāji un klases audzinātāji organizēja radošu ideju apmaiņu klasēs, lai vienotos par rudens vides objekta/ kompozīcijas/ instalācijas tematisko, vizuālo noformējumu un veicamo darbu.
      Sadarbībā ar klases audzinātāju un/vai mākslas skolotāju, vecākiem 30.septembrī un 1.oktobrī veidoja rudens vides objektu, veltītu Skolotāju dienai, skolas āra laukumos vai telpās. Visi kopā draudzīgi fotografējās pie saviem radošajiem darbiem, sveicot skolotājus svētkos!
      Mums izdevās būt kopā, darīt, mācīties un veidot jaunus paradumus, tradīcijas!

Lai veicas,
Irīda