Ziemassvētku gaidīšanas akcija “Vairo prieku!”

     Biedrība “Radošā apvienība jauniešiem TREPES” 14 gadus rīko Ziemassvētku gaidīšanas akciju “Vairo prieku!”, un akcijas mērķa grupās vienmēr ir bijusi palīdzība, svētku iepriecinājums, no ielas dzīves izglābtajiem kaķīšiem. Tiem, kuri nemīt patversmēs, bet gan Dzīvnieku aizsardzības biedrībās vai pie personām, kuras nesavtīgi glābj vairākus desmitus kaķu, ieguldot savus līdzekļus, ārstējot viņus, meklējot jaunas mājas un dodot mīlestību un rūpes gados jau esošajiem un slimajiem kaķīšiem, kuriem saimnieki vairs nepieteiksies.
      Mūsu biedrība vairākus gadus sadarbojās ar skolām, bērnudārziem, kur vecāki atsaucīgi atbalsta savus bērnus darīt labus darbus un dāvāt, ziedot tiem, kuriem vajag atbalstu un uzmanību, veicinot bērnu līdzcietību un mīlestību, sirsnību un dot prasmi. Ar Rīgas 25.vidusskolu sadarbojamies jau ceturto gadu un vienmēr pateicamies skolas kolektīvam, darbiniekiem, vecākiem un bērniem par atsaucību un sadarbību. Šajā gadā skola atkal ir iesaistījusies un izvēlējusies iepriecināt gan vientuļos seniorus (15), gan ielu kaķīšus, kurus uztur divos kaķu namiņos. 
      Viens no kaķu namiņiem ir Martas Ringas 23 izglābtie kaķīši, otrs Līgas Lerhas - arī 23 izglābto kaķīšu namiņš. Ar abiem namiņiem sadarbojamies ceturto gadu. Marta Ringa ir izveidojusi Dzīvnieku aizsardzības biedrību “Visas ķepas”. Līgai Lerha biedrības nav, bet tas jau nemazina ikdienas aprūpes vajadzības. Mūsu biedrība aicina ziedot kaķu pārtiku un kaķu aprūpei noderīgas lietas. 
      Līga Lerha ir māksliniece, žurnāliste. Lai aprūpētu izglābtos kaķīšus, māksliniece šuj lielizmēra spilvenus kaķu siluetā, veido rotas no kaklasaitēm, lai pret ziedojumu, iegūtu līdzekļus kaķīšu ārstēšanai, ēdināšanai. 
       Tālrunis- 28356548 Ramona, biedrības vadītājai. Informāciju par biedrību var iegūt www.facebook.com/NVOTrepes (Martas Ringas kaķu zīmējums)
 
PATEICĪBA
Mūsu skolas 1.bc, 2.abc, 3.abc, 4.bc, 5.abc, 6.ac, 7.abc, 8.ac, 9.abc, 10.a, 11.a, 12.a klases skolēniem, skolotājiem un vecākiem par sarūpētajām dāvanām Ziemassvētku gaidīšanas akcijā “Vairo prieku!”
      Līgas Lerhas un Martas Ringas kaķu namiņu iemītniekiem un 15 vientuļiem senioriem sadarbībā ar radošo apvienību “Trepes”.  
      Dāvaniņas sarūpējām tiešām daudz! Biedrības “Trepes” šoferim Kasparam bija jāveic divi  braucieni, lai mūsu dāvanas aizvestu. Tās bija glīti iesaiņotas, noformētas, un  klāt pielikti  pašdarināti apsveikumi un zīmējumi ar Ziemassvētku vēlējumiem. 
 
Paldies visiem, kuri atsaucās, … kopā vairojām prieku!
Radošā apvienība jauniešiem “TREPES” apciemos un nodos mūsu sarūpēto senioriem un kaķu namiņiem pirms vai pēc Ziemassvētkiem.
0google photo