Akcija "Vairo prieku!"

https://www.facebook.com/NVOTrepes/posts/4857903804266666

      Brīvprātīgie 29.decembrī apciemoja Līgas Lerhas kaķīšus, kuri izglābti no eksistēšanas uz ielas! Jaunieši svētku priekam Līgai nodeva Rīgas 25.vidusskolas jaunāko klašu skolēnu sarūpētās dāvaniņas - gardumus, kārumus, rotaļlietas, trauciņus, plediņus, mīļvēstulītes.
      Sirsnīgi pateicamies skolēniem, vecākiem un pedagogiem!

      Paldies no Līgas Lerhas kaķu namiņa!
      Līga Lerha
      Kad mājās ienāk svētki...
      Lielum lielais paldies biedrībai "Radošā apvienība jauniešiem TREPES" un Rīgas 25.vidusskolas mazāko klašu bērniem, viņu vecākiem un skolotājiem par lieliskajām dāvanām mūsu kaķu namiņam!!!
      Paldies Ramonai Liepiņai, kura FB pamanīja manas kaķu aktivitātes un kļuva par mūsu virtuālo draugu (iepazīšanās dzīvajā jau ir plānā), paldies jaukajiem rūķiem Khushi un Oskaram, kuri atveda mums sarūpēto!
      Kaķi nodzenājās ar jaunajām spēļu pelītēm un bumbiņām, saēdās kā pa tēva kāzām - nu, svētki ir svētki, un mājās iestājās neraksturīgs klusums. Bet kaķu saimes audžumamma, pamielojusies ar gardām šokolādes konfektēm, skatoties smaržīgās sveces liesmiņā, raksta šīs rindiņas.
      Jā, paldies būtu nepilnīgs, ja nepateiktu - dāvanām ir fantastiska pievienotā vērtība - bērnu zīmējumi (protams, tie ir kaķi) un novēlējumi. Nu, tik ļoti aizkustinoši un sirsnīgi!!!

       Šogad Rīgas 25.vidusskolas jaunāko klašu skolēni iepriecināja divus kaķu namiņus, no kuriem viens ir biedrības " Visas ķepas" Martas Ringas izglābtie kaķīši!
       Bērni un vecāki, pedagogi sarūpējuši daudz dažādu noderīgu mantu un ēdamo kaķīšiem, par ko esam ļoti pateicīgi!
       Biedrības “Trepes” brīvprātīgie 29.decembrī visas dāvaniņas nodeva Martai!
       Paldies no Martas Ringas kaķu namiņa
       Marta Ringa
       Sirsnīgs, paldies, radošā apvienība jauniešiem Trepes un Rīgas 25.vidusskolas mazajām klasēm, kuri mūsu mazos iemītniekus iepriecināja Ziemassvētkos ar ļoti patīkamu, garšīgu un arī ērtu dāvanu!
       Esam no sirds saviļņoti un pateicīgi, un saņēmēji jau visu izbauda un nogaršo !

       Paldies no senioriem, kurus mēs apdāvinājām svētkos…
       29.decembrī Kitija (brīvprātīgā no biedrības “Trepes”) ar savu ģimeni apciemoja trīs kundzes, līdzi ņemot dāvanas un cienastus, ko sarūpējuši gan paši, gan nododot dāvanas un sveicienus no Rīgas 25.vidusskolas skolēniem!
Apciemoja trīs kundzes.

      30.decembrī brīvprātīgie no biedrības “Trepes” apciemoja vientuļos ļaudis un ļaudis ar īpašām vajadzībām, sveicot svētkos, novēlot veselību un laimīgu Jauno gadu!
      Dāvaniņas sarūpēja gan Madara, gan Rīgas 25.vidusskolas skolēni, par ko mūsu neizsakāms paldies!

      Brīvprātīgie vēl steidza sveikt vientuļos seniorus 31.decembrī!
      Laimīgu Jauno gadu no 90 gadus aktīvās kundzes Mežciemā! Viņa tik ļoti priecīga par dāvanām un mīksto plediņu, kurā tūlīt ar ietinās, smaidot un aicinot uz tējas tasi!
      Paldies Rīgas 25.vidusskolas skolēniem par sarūpētajām ikdienas lietām un svētku mirkļiem sarūpēto dāvanu kasti, ko lielākam Rūķim vajadzēja nogādāt piektajā stāvā!

0google photo