Ukrainas karogs pie skolas

Šajās dienās, kad agresors Putins Ukrainā izvērsis zvērīgu karu, mēs varam parādīt savu attieksmi un savu pārliecībupavisam nedaudz veidos. Krievijas karš Ukrainā ir nepieņemams. Esam un būsim kopā ar Ukrainu!
         Reaģējot uz traģiskajiem notikumiem Ukrainā, izsludināto kara stāvokli, kā  arī paužot stingru atbalstu un solidaritāti ukraiņu tautai pie skolas paceļam Ukrainas karogu. Protams, tas ir simbolisks atbalsts, bet nepieciešamas. Gan Ukrainai, gan arī mums.
         Ukrainā ir uzsākts netaisnīgs karš. Latvija ir drošas mājas visiem Latvijas iedzīvotājiem. Mēs esam spēcīgu organizāciju - ES un NATO dalībvalsts. Tajā pat laikā arī Latvijā viedokļi iedzīvotājiem un mūsu skolēniem atšķiras. Un šiem atšķirīgajiem viedokļiem nav nacionalitātes. Mēs aicinām šajā situācijā saglabāt mieru, runāt ar atšķirīgu viedokļu paudējiem cieņpilni un bez agresijas. Latvija vienmēr ir pieņēmusi dažādu tautību, dažādu reliģiju un dažādu uzskatu cilvēkus. Skolā mums ir krievi un ukraiņi, latvieši un turki, citu tautību skolēni. Un NEVIENS no mums, mūsu vecākiem nav vainīgs šī vājprāta izraisīšanā un turpināšanā. Neuzbruksim viens otram, pietiek ar diktatoru Putinu un viņa līdzdomātājiem.
#WeStandWithUkraine20220303 1