24. skolēnu spēles

202205futbola        Šajā nedēļā notika 24. skolēnu spēles no 10.-12. maijā Grīziņkalnā. Sacensībās tika pārstāvēta arī mūsu 25.vidusskolas komandas dažādos sporta veidos ar lieliskiem panākumiem.
        Ghetto Futbols tika izcīnīta 1. vieta 2010.g un jaunākas meiteņu grupā. Lieliski turnīrā spēlēja Katrīna Kate Pētersone, Krista Kārkliņa, Eva Medne un Anete Salnāja. Katra guva vārtus un turnīrā kopumā komanda vinnēja pārliecinoši.
        Ghetto Florbols tika izcīnīta 4.vieta 2006./2007.gadus dzimušie zēniem. Lielisks panākums ļoti stiprā konkurencē. kurā piedalījās vairāki Latvijas hokeja izlases pārstāvji. Lieliski turnīru aizvadīja mūsu skolas pārstāvji - Helmuts Krančs, Aleksandrs Liepnieks, Kristaps Madernieks un Ralfs Tauriņš.
        Lieliski spēlēja arī otrā mūsu florbola komanda - 2008./2009.g dzimušie zēni. Grupas turnīru aizvadīja pārliecinoši, automātiski nodrošinot 1/4.finālu pret Hanzas vidusskolu. 1/4 fināla spēle bija ļoti sīva, saspringta un fināla cienīga. cieta sāpīgu zaudējumu pēcspēles metienu sērijā pret nākamajiem čempioniem. Komandu pārstāvēja Toms, Markuss Pastari, Toms Krišāns un Nikolajs Kovaļovs.
        Ghetto Basketbolā 2003.-2005.g dzimušo zēnu grupā piedalījās 12.a klases zēni - Artis Vorms, Artis Krastiņš un Dagnis Feldmanis.