Pa ceļam uz Lieldienām

PasaciņaKoncerts  sākumskolas skolēniem „Pa ceļam uz Lieldienām”.
26. martā mūsu skolas “Pasaciņas” dejotāji aicināja uz krāšņu Lieldienu ieskaņas koncertu.. Sākumskolas klašu skolēniem bija iespēja noskatīties visas deju svētku dejas. Skatītāji ar sajūsmu un apbrīnu vēroja raitos deju soļus, kuri veidoja skaistu deju rakstus.
Paldies visiem dejotājiem un skolotājām Sigitai Bukovskai un Zandai Ābelei par jauko koncertu!
Lai piepildās mūsu dejotāju lielākais sapnis – piedalīšanās 11. Skolēnu Dziesmu un deju svētkos!