Pavasara sadancis

IMG 7653      2016.gada 26.februāri notika sadraudzības koncerts "Pavasara sadancis". Pie mums viesojās Olaines 1.vidusskola TDK "Dzērve" un Rīgas 84.vidusskola TDK "Sauļuks".

Koncerts bija ļoti jautrs un aizraujošs. Bija interesanti apskatīties, kādas dejas mums ir sarūpējuši pārējie kolektīvi.

Pēc koncerta mūsu TDK "Pasaciņa" meitenes bija izdomājušas interesantas stafetes, kur visi varēja viens otru labāk iepazīt. Pēc aizraujošajām stafetēm bija ilgi gaidītā ballīte. Diskotēka, protams, patika visiem.
Attēlu galerija šeit

Sadraudzības koncerts bija ļoti interesants un jautrs. Diskotēkā arī bija fantastiski.
Madara
Sadraudzējāmies vairāk ar citām skolām. Vēl vairāk viss kolektīvs saliedējās.
Alise
Bija ļoti jauki skatīties, kā citas skolas dejo. Vēl labāk bija dejot kopā diskotēkā.
Dārta
Stafetēs iepazinām jautrus un atvērtus cilvēkus . Viss bija forši, bet, protams, ir kur tiekties.
Sindija
Sadraudzības koncerts bija ļoti aizraujošs un lielisks. Un biežāk vajadzētu rīkot tādus koncertus.
Ieva
Kopumā sadraudzības koncerts bija labi izdevies, bet, protams, bija pāris nepilnības, kuras centīsimies labot, jo vienmēr var labāk.
Amanda
Liels paldies par šo sadraudzības koncertu, visiem!