Fakultatīvās nodarbības Individuālais darbs
Skolotājs(a) | Fakultatīva nosaukums Individuālais/grupu darbs | Klases | Telpa | Diena un stunda |
---|---|---|---|---|
Zanda Ābele |
Datorika (1.a) Datorika (1.b) Datorika (2.a) Datorika(2.b) Matemātika |
2.b 3.a 3.b 3.c 3.c |
203. |
Pirmdiena 6.stunda Trešdiena 5.stunda Piektdiena 4.stunda Trešdiena 6.stunda Ceturtdiena 6.stunda |
Lilija Andrejeva |
Krievu valoda |
4.c 5.c 7.a |
25. |
Otrdiena 0.stunda Pirmdiena 0.stunda Ceturtdiena 0.stunda |
Iluta Bikovska-Kivleniece |
Angļu valoda |
8.c 12.a |
32. |
Pirmdiena 0.stunda Ceturtdiena 9.stunda |
Sanita Blīve | Mūzika | 6.c | 31. | Ceturtdiena 0.stunda |
Inese Bukēviča | Dabaszinības | 4.c | 201. | Trešdiena 0.stunda |
Sigita Bukovska |
Datorika Datorika Datorika Datorika Datorika Datorika Datorika |
1.a 1.b 1.c 2.a 2.b 2.c 2.d |
203.
38. 203. 203. 38. |
Ceturtdiena 5.stunda Otrdiena 1.stunda Otrdiena 4.stunda Pirmdiena 4.stunda Pirmdiena 6.stunda Trešdiena 3.stunda Pirmdiena 3.stunda |
Eva Burvāne | Matemātika | 2.c | 17. | Ceturtdiena 6.stunda |
Jana Butlere | Kristīgās mācības pulciņš | 1.-4. klases |
020. | Pirmdiena 6.stunda |
Inese Geķe | Matemātika | 3.a | 107. | Trešdiena 3.stunda |
Ineta Gleizda | Matemātika | 5.a | 13. | Trešdiena 0.stunda |
Inguna Gustava |
Matemātika Projekta darbs - SMU |
9.a 12.a |
27. |
Ceturtdiena 0.stunda Piektdiena 0.stunda |
Rūta Hermane | Matemātika | 9.b | 24. | Ceturtdiena 0.stunda |
Jeļena Jerjomina | Krievu valoda |
5.a 6.c |
020. |
Otrdiena 7.stunda, Ceturtdiena 8.stunda |
Zane Kristiāna Jozefa | Ritmika |
2.a 2.b 2.c 2.d |
Aktu zāle |
Ceturtdiena 3.stunda Ceturtdiena 5.stunda Ceturtdiena 2.stunda Ceturtdiena 4.stunda |
Marina Juzova | Projekta darbs - programmēšana | 12.a | 38.-2 | Piektdiena 8.stunda |
Agita Kļaviņa | Vācu valoda |
4.a 7.c |
12. |
Ceturtdiena 0.stunda Piektdiena 0.stunda |
Aija Krankale | Projekta darbs - latviešu valoda | 12.a | 35. | Pirmdiena 0.stunda |
Rasma Lagzdiņa | Matemātika | 3.b | 14. | Ceturtdiena 6.stunda |
Jogita Liepiņa | Latviešu valoda | 9.c | 33. | Trešdiena 8.stunda |
Rudīte Liepiņa |
Projekta darbs (koordinēšana) Projekta darbs – sociālās zinātnes |
12.a | 28. |
Pirmdiena 0.stunda Ceturtdiena 0.stunda |
Sandra Lipovska-Mekša | Projekta darbs – angļu valoda | 12.a | 29. | Trešdiena 8.stunda |
Elga Miķēna | Ķīmija |
8.a 9.b |
110. |
Piektdiena 8.stunda Otrdiena 0.stunda |
Inese Mīliga | Vizuālā māksla |
4.a 7.b |
023. |
Pirmdiena 6.stunda, Piektdiena 7st. |
Edīte Nurža |
Matemātika Latviešu valoda |
1.a | 16. |
Trešdiena 6.stunda Otrdiena 5.stunda |
Vita Ozola | Dabas draugi |
7.a 9.a |
36. |
Pirmdiena 8.stunda, Trešdiena 8.stunda |
Ilze Rupeka-Rupeika |
Datorika Datorika Datorika Datorika Datorika Datorika Datorika Matemātika Latviešu valoda |
1.a 1.b 1.c 2.c 3.a 3.b 3.c 1.c 1.c |
19. |
Ceturtdiena 5.stunda Otrdiena 1.stunda Otrdiena 4.stunda Trešdiena 3.stunda Trešdiena 5.stunda Piektdiena 4.stunda Trešdiena 6.stunda Pirmdiena 6.stunda Ceturtdiena 6.stunda Otrdiena 6.stunda |
Liene Sniķere | Angļu valoda | 5.c | 109. | Otrdiena 0.stunda |
Iveta Štauere | Lasītprasmes pilnveide | 4.b | 40. | Ceturtdiena 7.stunda |
Airisa Tretjakova |
Latviešu valoda
Matemātika |
1.b | 11. |
Pirmdiena 6.stunda Trešdiena 0.stunda Otrdiena 5.stunda |
Laimdota Trinkuna | Vācu valoda | 4.b | 017. | Otrdiena 0.stunda |
Inta Ungure | Matemātika | 9.c | 205. | Ceturtdiena 0.stunda |
Iveta Zelča |
Sociālās zinības un vēsture |
34. |
Pirmdiena 0.stunda |