Konsultācijas
Skolotājs(a) | Mācību priekšmeti | Kabinets | Diena un stunda |
---|---|---|---|
Zanda Ābele |
Sākumskolas mācību priekšmeti |
22. |
Otrdiena 7., 8.stunda |
Lilija Andrejeva |
Krievu valoda |
25. |
Pirmdiena 8.stunda, |
Iluta Bikovska-Kivleniece |
Angļu valoda |
32. |
Otrdiena 9.stunda |
Sanita Blīve |
Mūzika |
31. |
Pirmdiena 0.stunda |
Alise Beatrise Boičenko |
Sākumskolas mācību priekšmeti |
12. |
Pirmdiena 0.stunda |
Dace Brūvele |
Angļu valoda |
012. |
Trešdiena 0.stunda |
Inese Bukēviča |
Dabaszinības |
201. |
Ceturtdiena 0.stunda |
Sigita Bukovska |
Sākumskolas mācību priekšmeti |
21. |
Piektdiena 5., 6. stunda |
Eva Burvāne |
Sākumskolas mācību priekšmeti |
17. |
Pirmdiena 6.stunda |
Sandra Deksne |
Matemātika |
103. |
Trešdiena 6. stunda |
Maija Gailīte |
Matemātika |
202. |
Pirmdiena 7.stunda |
Inese Geķe |
Sākumskolas mācību priekšmeti |
107. |
Pirmdiena 6.stunda |
Jurijs Gladčenko |
Fizika |
206. |
Ceturtdiena 0.stunda |
Ineta Gleizda |
Sākumskolas mācību priekšmeti |
13. |
Otrdiena 8.stunda |
Ērika Graudiņa |
Datorika |
38. |
Pirmdiena 7.stunda |
Ieva Guļevska |
Sports un veselība |
Sporta zāle |
Ceturtdiena 0.stunda |
Inguna Gustava |
Matemātika |
27. |
Pirmdiena 0.stunda |
Rūta Hermane |
Matemātika |
24. |
Pirmdiena 8.stunda |
Jeļena Jerjomina |
Krievu valoda |
020. |
Pirmdiena 8.stunda |
Rolands Jierkis |
Sports un veselība |
Sporta zāle |
Trešdiena 7.stunda |
Marina Juzova |
Datorika |
38.-2 |
Otrdiena 0.stunda |
Agita Kļaviņa |
Vācu valoda |
12. |
Otrdiena 0.stunda |
Ligita Kosenkova |
Sports un veselība |
Sporta zāle |
Otrdiena 7.stunda |
Nataļja Kotoļevska | Angļu valoda | 304. | Ceturtdiena 8.stunda |
Aija Krankale |
Latviešu valoda un literatūra |
35. |
Trešdiena 7.stunda |
Rasma Lagzdiņa |
Sākumskolas mācību priekšmeti |
14. |
Otrdiena 0.stunda |
Jogita Liepiņa |
Latviešu valoda un literatūra |
33. |
Pirmdiena 7.stunda |
Rudīte Liepiņa |
Latvijas un pasaules vēsture |
28. |
Pirmdiena 9.stunda |
Sandra Lipovska-Mekša |
Angļu valoda |
29. |
Trešdiena 0.stunda |
Viktorija Majore |
Angļu valoda |
26. |
Otrdiena 0.stunda |
Tālivaldis Mežis |
Datorika |
38. |
Ceturtdiena 8.stunda |
Elga Miķēna |
Ķīmija |
110. |
Otrdiena 8.stunda |
Inese Mīliga |
Vizuālā māksla |
023. |
Ceturtdiena 0.stunda |
Inga Nestere |
Latvijas un pasaules vēsture |
104. |
Trešdiena 7.stunda |
Edīte Nurža |
Sākumskolas mācību priekšmeti |
16. |
Pirmdiena 6.stunda |
Vita Ozola |
Ģeogrāfija |
36. |
Pirmdiena 9.stunda |
Ilona Prenass |
Mūzika |
304. |
Trešdiena 7., 8.stunda |
Jānis Roga |
Sports |
Sporta zāle |
Pirmdiena 7.stunda |
Ilze Rupeka-Rupeika |
Sākumskolas mācību priekšmeti |
19. |
Pirmdiena 7.sunda |
Dace Sadovska |
Sākumskolas mācību priekšmeti |
15. |
Trešdiena 6.stunda |
Andrejs Sējējs |
Dizains un tehnoloģijas |
021. |
Otrdiena 8.stunda |
Liene Sniķere |
Angļu valoda |
109. |
Trešdiena 7.stunda |
Dace Sondare |
Dizains un tehnoloģijas |
019. |
Piektdiena 0.stunda |
Dainuvīte Spalle |
Dizains un tehnoloģijas |
019. |
Pirmdiena 7.stunda |
Valda Sprukule |
Sākumskolas mācību priekšmeti |
23. |
Pirmdiena 7.stunda |
Baiba Strautmane |
Latviešu valoda un literatūra |
37. |
Trešdiena 7., 8.stunda |
Iveta Štauere |
Latviešu valoda un literatūra |
40. |
Otrdiena 7.stunda |
Gita Šulce |
Matemātika II |
103. |
Trešdiena 0.stunda |
Airisa Tretjakova |
Sākumskolas mācību priekšmeti |
11. |
Trešdiena 6.stunda |
Laimdota Trinkuna |
Vācu valoda |
017. |
Ceturtdiena 8.stunda |
Inta Ungure |
Matemātika |
205. |
Pirmdiena 8.stunda |
Inga Valbe |
Vēsture un sociālās zinātnes I |
28. |
Trešdiena 0.stunda |
Iveta Zelča |
Sociālās zinības un vēsture |
34. |
Pirmdiena 0.stunda |