Informācija par izglītības programmām Rīgas 25.vidusskolas 10. klasē 2024./2025.m.g.

Vidusskolas mērķis ir palīdzēt Tev apzināties savas intereses un spējas, sagatavoties izglītības turpināšanai augstskolā vai profesionālajai darbībai, veikt pirmās svarīgās izvēles.

Vidusskolā Tu varēsi nozīmīgi vairāk mācīties to, kas atbilst taviem nākotnes mērķiem. Aptuveni 30 % mācību laika, visvairāk 12. klasē, varēsi veltīt tiem mācību priekšmetiem, kuri Tevi īpaši interesē, – mācīties tos padziļināti. Vienlaikus vispusīgi zināšanu un prasmju pamati katrā mācību jomā dos tev plašu redzesloku un neierobežos izvēles iespējas nākotnē.

Lai iegūtu vispārējo vidējo izglītību, Tu:

• mācību stundās pavadīsi tikpat daudz laika kā līdz šim (~36 stundas nedēļā);
                • apgūsi visas mācību jomas, taču atšķirīgā apjomā atkarībā no tavām interesēm;
                • un 11. klasē apgūsi kursu “Valsts aizsardzības mācība”;
                • izvēlēsies un apgūsi 3 padziļinātos kursus;
                • veiksi un aizstāvēsi projekta darbu, kas var būt pētniecības vai jaunrades, vai sabiedriskais darbs saistībā ar kādu no padziļinātajiem kursiem un kārtosi valsts pārbaudes darbus:
                • latviešu valodā, svešvalodā, matemātikā (vismaz optimālajā līmenī);
                • divos no padziļinātajiem kursiem (augstākajā līmenī).

Rīgas 25.  vidusskolā piedāvājam apgūt vispārējās vidējās izglītības programmas, kuras ietver:

1. Virzienu “Valodas un sociālās zinātnes”, kas nodrošina padziļinātu svešvalodas (angļu valodas), sociālo zinātņu un bioloģijas kursu apguvi.
                2. Virzienu “Dabaszinātnes un matemātika”, kas nodrošina padziļinātu matemātikas, programmēšanas un fizikas kursu

Prasības un nosacījumi iestājai Rīgas 25. vidusskolā 2024.-2025.m.g.:

• Dokuments- apliecība par pamatizglītības apguvi un visos mācību priekšmetos vērtējums vismaz pietiekamā līmenī.
                • Sertifikāti, kas apliecina valsts pārbaudījumu sekmīgu nokārtošanu.
                • Gadījumi, ja skolēns ir bijis atbrīvots no valsts pārbaudījumu kārtošanas, tiks izskatīti īpašā kārtībā.

Dokumentu iesniegšanas kārtība:

•  Iesniegumu uzrakstīšana un iesniegšana (līdzi ņemot skolēna dzimšanas apliecību):

12. jūnijā plkst. 9.30-14.00

18. jūnijā plkst. 9.30- 17.00

19. jūnijā plkst. 9.30- 14.00

27. jūnijā plkst. 9.30- 14.00

• Izglītības dokumentu kopiju un medicīnas dokumentu iesniegšana:

2. jūlijā plkst. 9.30- 17.00

3. jūlijā plkst. 9.30- 14.00

10. jūlijā plkst. 9.30- 14.00

Aicinām mācīties Rīgas 25. vidusskolā!