Fakultatīvu saraksts

2021./2022. mācību gads
  • Skolotājs

    Fakultatīva nosaukums

    Telpa

    Nodarbības laiks

    I.Rupeka Rupeika

    Datorika(1.a)

    Datorika(1.b)

    Datorika (1.c)

    Datorika(2.a)

    Datorika (2.b)

    Datorika (2.c)

    Datorika (3.a)

    Datorika (3.b)

    Datorika (3.c)

    19.

    Pirmdiena 5.st.

    Otrdiena 5.st.

    Ceturtdiena 5.st.

    Trešdiena 4.st.

    Ceturtdiena 1.st.

    Ceturtdiena 6.st.

    Trešdiena 6.st.

    Piektdiena 3.st.

    Otrdiena 4.st.

    Z.Ābele

    Datorika (1.a)

    Datorika (1.b)

    Datorika (1.c)

    203.

    Pirmdiena 5.st.

    Otrdiena 5.st.

    Ceturtdiena 1.st.

    A.Līva

    Datorika (3.a)

    Datorika (3.b)

    Datorika (3.c)

    203.

    Trešdiena 6.st.

    Piektdiena 3.st.

    Otrdiena 4.st.

    I.Ungure

    Datorika (2.a)

    Datorika (2.b)

    Datorika (2.c)

    203.

    Trešdiena 4.st.

    Ceturtdiena 1.st.

    Ceturtdiena 6.st.

    V.Sprukule

    Latviešu valoda (4.a)

    23.

    Trešdiena 0.st.

    Ceturtdiena 0.st.

    J.Butlere

    Kristīgās mācības pulciņš 1.-4.kl.

     

    109.

    Trešdiena 7.st

    Ceturtdiena 6.st.

    Ceturtdiena 8.st.

    E.Nurža

    Latviešu valoda (3.b)

    16.

    Pirmdiena 6.st.

    E.Burvāne

    Matemātika (4.c)

    17.

    Otrdiena 6.st.

    R.Lagzdiņa

    Latviešu valoda (1.b)

    14.

    Piektdiena 6.st.

    A.Kļaviņa

    Vācu valoda (4.c)

    017.

    Ceturtdiena 0.st

    J.Jerjomina

    Krievu valoda (4.c)

    020.

    Ceturtdiena 6. st.

    I.Gleizda

    Latviešu valoda (3.a)

    13.

    Ceturtdiena 6.st.

     

    Matemātika (3.a)

     

    Ceturtdiena 1.st.

    E.Nurža

    Latviešu valoda (3.b)

    Matemātika (3.b)

    16.

    Piektdiena 2.st.

    Piektdiena 1.st.

    D.Sadovska

    Latviešu valoda (3.c)

    Matemātika (3.c)

    15.

    Piektdiena 2.st.

    Piektdiena 3.st.

    Z.Jozefa

    Ritmika (2.a)

    Ritmika (2.b)

    Ritmika (2.c)

    Aktu zāle

    Otrdiena 3.st.

    Otrdiena 5.st.

    Otrdiena 4.st.

    Z.Ābele

    Latviešu valoda (1.c)

    22.

    Pirmdiena 7.st.

    Otrdiena 7.st.

  • Skolotājs-fakultatīva vadītājs

    Priekšmets-fakultatīva nosaukums

    Klases

    Telpa

    Diena un stunda

    I.Štauere

    Lasītprasmes pilnveide

    5.c

    8.a

    40.

    Otrdiena 0.st.

    Pirmdiena 8.st.

    E.Liepiņa

    Lasītprasmes pilnveide

    7.c

    bibliotēka

    Trešdiena 7.st.

    M.Gailīte

    Matemātika

    9.b

    9.c

    202.

    Ceturtdiena 8.st.

    Trešdiena 7.st.

    R.Hermane

    Matemātika

    5.c

    24.

    Otrdiena 7.st.

    I.Ungure

    Matemātika

    6.c

    205.

    Ceturtdiena 0.st.

    I.Mīliga

    LEGO

    Vizuālā māksla

    LEGO un programmēšana

    7.b

    7.b

    6.a

    023.

    Otrdiena 0.st.,

    Piektdiena 0.st.

    Ceturtdiena 9.st.

    J.Liepiņa

    Lasītprasmes pilnveide

    9.c

    33.

    Otrdiena 8.st.

    V.Ozola

    Dabas draugi

    7.a

    36.

    Ceturtdiena 8.st.

    I.Zelča

    Vēstures draugu kopa

    6.b

    34.

    Piektdiena 5.st.

    S.Blīve

    Mūzika

    9.b

    31.

    Otrdiena 8.st.

    L.Andrejeva

    Krievu valoda

    5.a

    25.

    Ceturtdiena 7.st.

    J.Jerjomina

    Krievu valoda

    7.a

    020.

    Ceturtdiena 7.st.

    A.Kļaviņa

    Vācu valoda

    8.c

    017.

    Otrdiena 8.st.

    M.Juzova

    LEGO un programmēšana Datorika

     

    6.a

    8.a

    9.a

    38.

    Pirmdiena 7.st.

    Pirmdiena 8.st.

    Pirmdiena 9.st.

    A.Sējējs

    Inženierzinības

    7.c

    021.

    Ceturtdiena 7.st.