Par sadarbību ar Rīgas 75. vidusskolu

Darbojoties kopā mēs mācāmies, pilnveidojam savu ikdienas darbu, iegūstam draugus un atbalstu. Sadarbību veido Rīgas 25. vidusskolas un Rīgas 75. vidusskolas angļu valodas skolotāji.

19. aprīlī Rīgas 75. vidusskolas skolotāji deva iespēju piedalīties viņu vadītās mācību stundās. Secinājām, ka Rīgas 75. vidusskolā strādā radoši, profesionāli skolotāji, kas mācību stundās izmanto dažādas mācību darba formas un metodes, nodrošina jēgpilnu atgriezenisko saiti, rosina skolēnus patstāvīgam darbam un angļu valodas apguvei.

Maijā Rīgas 25. vidusskolas angļu valodas skolotāji uzņems viesos kolēģus no 75. vidusskolas.

Svešvalodu jomas koordinatore Dace Brūvele