Skolu spartakiāde futbolā

Skolu spartakiāde futbolā

      Šo trešdien un ceturtdien mūsu skolas 2007. - 2008.gada dzimušie futbolisti Ievas Guļevskas vadībā aizvadīja Rīgas valstspilsētas vispārējās izglītības iestāžu spartakiādes sacensības futbolā.
      Trešdien smagā un saspringtā 3 komandu grupu turnīrā mūsu skolas stadionā tika izcīnīta 1. vieta.
      Ceturtdien spēles tika aizvadītas jaunajā Rīgas 75. vidusskolas stadionā, kur pārliecinoši tika izcīnīta pirmā vieta.
      Vislielākais nopelns uzvarās ir visai komandai un lielai spēlētāju meistarībai, neatlaidībai un cīņasparam.

Tīmekļvieta izmanto sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.