Puišu florbola komanda aizvada veiksmīgu turnīru

      15.maijā 26. skolēnu spēlēs skolas 2008. gadu puišu florbola komanda aizvadīja veiksmīgu turnīru un izcīnīja trešo vietu florbola sacensībās. Pateicoties izcilai individuālai meistarībai un jautrajam komandas mikroklimatam visa turnīra laikā.

Meiteņu futbola komanda atkal apliecina, ka ir spēcīgākā komanda Rīgā

       15.maijā 26. skolēnu spēlēs skolas 2010. gadu meiteņu futbola komanda atkal apliecināja, ka ir spēcīgākā komanda Rīgā izcīnot pirmo vietu futbola sacensībās. Pateicoties izcilam individuālām spējām un ļoti labam komandas mikroklimatam visa turnīra laikā.

24.-26.04.2024. 10.a un 10.b klase dodas ar prāmi ekskursijā uz Stokholmu

      Uz prāmja apmeklējām diskotēkas, kur dziedāja dziedātāji un dejoja dejotājas, kā arī paši pie dziesmām dejojām un izbaudījām atmosfēru!
      Ekskursijas laikā staigājām pa Stokholmas vecpilsētu, kurā bijām uz šaurāko ielu un baznīcu. Braucām ar metro, kuru stacijas ir tūrisma apskates vietas, krāšņotas ar zīmējumiem.     Bijām sakuru dārzā, kā arī skatījāmies, kā pie pils mainās sardze.
      Sardzes maiņas laikā sardze spēlēja trompeti un teica rīkojumus, kā arī ritmiski mainījās ar iepriekšējo sardzi.
      No ekskursijas ieguvām daudz atmiņas un interesantus piedzīvojumus.

Pasaciņa konkursā “Šokis Mus Jungia 2024”

      Saulainajā 11. maija rītā, jau 6:30 mūsu vidusskolas grupa tikās pie skolas, lai kopā dotos uz Lietuvu, kur piedalījāmies konkursā “Šokis Mus Jungia 2024”. Pa ceļam piestājām “Circle K”, lai izmēģinātu konkursa dejas un būtu gatavībā lielajai skatuvei.
      Uz skatuves mums gāja krāsaini, kā nu kuram, taču visi atdevām savu enerģiju un deksmi, lai parādītu savas dejas. Žūrija, skatītāji, dejotāji baudīja mūsu dejas mākslu un azartu. Mūsu kolektīvs tika atzīts par enerģiskāko kolektīvu konkursā.
      Mājupceļā kopīgi noskatījāmies Latvijas hokeja izlases šī gada pasaules hokeja čempionāta pirmo spēli pret Poliju, kur viņi uzvarēja pagarinājumā. Lai gan bijām noguruši, emocijas, kas virmoja gaisā par Latvijas hokeja izlasi un dienas iegūto atzinību, virmoja pa visu autobusu un mūs saliedēja vēl vairāk.

Konkurss “Ķengaraga talanti Eiropā” 4.-11.klasēm 08.05.2024.

Eiropas dienas Rīgas 25.vidusskolā tika aizvadītas interesanti un izzinoši.

8.maijā skolas skolēnu pašpārvaldes un Eiropas Parlamenta vēstnieku (EPVS) aktīvisti organizēja konkursu “Ķengaraga talanti Eiropā” 4.-11.klasēm, kas visus vēl vairāk saliedēja un ielīksmoja svētku noskaņai.

Pasākums tika organizēts, lai sekmētu skolēnu pašiniciatīvu, aktīvu līdzdalību un iespēju radoši pašizpausties, lai veicinātu piederību savai klasei, skolai, pilsētai, Eiropas Savienībai, iepazītos ar dažādu Eiropas Savienības valstu kultūru, kā arī radītu svētku noskaņu.

Talantu konkursa nosacījumi – izvēlēto Eirovīzijas mākslinieku, populāru aktieru, politiķu u.c. sabiedrībā pazīstamu cilvēku atdarinājums ar horeogrāfijas, tērpa, grima un aksesuāru palīdzību; interesants lasījums/ stāstījums, etīde/ skečs, tradīciju attēlojums, dejas, dziesmas. notikumi u.c. improvizācijas. Priekšnesumos bija izmantoti dažādi akcenti (krāsas, simbolika, apģērbs u.c. rekvizīti), kas raksturo konkrēto Eiropas Savienības valsti.

Sanāksmē par talantu pasākumu, kas notika 12.aprīlī, katra klase  izlozēja  vienu ES valsti un vienojās, par kuru sagatavo savu priekšnesumu.

Žūrija, kuras sastāvā bija skolēnu pašpārvaldes, EPVS pārstāvji un skolotāji R. Liepiņa, I.Morozova, S.Komurņicka, M.Līdums vērtēja konkursa priekšnesumus 4.-7. un 8.-11.klašu grupās.

Konkursa “Ķengaraga talanti Eiropā” uzvarētāji:

4.-7.klašu grupā

1. vieta 7.a klase, pārstāvētā valsts- Lietuva

2. vieta 6.c klase, pārstāvētā valsts- Polija

3. vieta 5.b klase, pārstāvētā valsts- Spānija

8.-11.klašu grupā

1. vieta 11.b klase, pārstāvētā valsts- Itālija

2. vieta 10.a klase, pārstāvētā valsts- Portugāle

3. vieta 10.b klase, pārstāvētā valsts- Austrija

Atzinības par dalību konkursā- 4.b, 4.c, 6.a, 6.b, 7.b, 8.a, 8.b klasēm!

Paldies pasākuma vadītājiem- 11.b klases audzēkņiem Sabīnei un Ērikam par sagatavotajiem jautājumiem skatītājiem par ES valstīm, kurus uzdeva pirms katras klašu grupas priekšnesuma, lai visus iesildītu un veicinātu izpratni par konkrēto valsti, kā arī kahoot par Eiropas Savienību, kuru izspēlēja starplaikos pirms apbalvošanas.

9. maija rīts tika iesākts ar LIELO Eiropas stundu, liels paldies par šo ideju, jaunieši bija ļoti saprotoši un atbalstoši. Pēc tam visas  9.-12.klases turpināja pildīt Eiropas eksāmenu 2024 un vēl citi pasākumi atsevišķās klasēs.

Liels paldies gan skolēniem, gan skolotājiem, kuri gan atbalstīja, gan  aktīvi piedalījās, gan vēroja no malas! Svētki izdevās!

Bildes šeit-

https://www.facebook.com/r25vsk

0google photo

Sadarbība ar 75.vidusskolu

      Eiropas dienā - 9.maijā skolā uzņēmām viesus - Rīgas 75.vidusskolas valodu jomas skolotājus. Pieredzes apmaiņa ir vērtīga gan vērojot skolotāja un skolēnu darbu mācību stundās, gan arī kopīgi pārrunājot redzēto, analizējot un izdarot secinājumus. Atzinīgi tika novērtēta mūsu skolas 4.b klases un 11.b klases skolēnu aktivitāte mācību stundās. Visi klātesošie atzina, ka skolēniem ir labas runāšanas, lasīšanas prasmes, ka audzēkņiem piemīt prasme veiksmīgi darboties ar informāciju un pielietot to reālās dzīves situācijās. Skolēni bija motivēti un veiksmīgi darbojās arī grupās, veicot dažādus uzdevumus.
      Paldies angļu valodas skolotājām Ilutai Bikovskai-Kivleniecei un Dacei Brūvelei, kā arī sākumskolas skolotājai Sigitai Bukovskai par ieguldīto darbu organizējot atklāto stundu matemātikā 2.b klasei.

 

 

Māmiņdienas pasākums “Māmiņ, laba tu man” 10.05.2024.

      10.maijā plkst. 8.00 no rīta notika māmiņdienas pasākums “Māmiņ, laba tu man” Rīgas 25.vidusskolas skolas āra laukumā, lai iepriecinātu mūsu skolas skolēnu mammu acis, austiņas un sirsniņas, veltījums MĀTES dienai.
      “Šajā dienā mēs pateicamies mūsu mammām par visu. Mammas mums palīdz kļūt par cilvēkiem, kas mēs esam. Tēti protams arī, bet viņi pagaidīs Tēvu dienu… Svarīgākais un labākais, ko mamma var dot ir mīlestība. Viņa būs ar tevi gan priekos, gan bēdās. Par to mēs gribam jums pateikties.” (Patrīcija 10.a, teātra pulciņa dalībniece)
      “Māmiņ, mīļo māmulīt, ļauj man šodien uzsmaidīt tikai tev,...ļauj man šodien pasacīt, tu esi un vienmēr būsi vismīļākā, vislabākā, vienīgā visā pasaulē, mīļā, labā māmulīt…”, paldies vārdi, kuri izskanēja.
      Mātes dienas pasākumā piedalījās: 3.klašu skolēnu TDK “Pasaciņa”, mūsdienu deju grupa “Okey”, 1.-3.klašu koris, 5.-9.klašu koris, teātra pulciņa dalībnieki un vēl citi skolēni- runātāji Haralds (3.a), Markuss (4.c), Patrīcija (2.d).
      Paldies visiem koncerta dalībniekiem un viņu skolotājām un mūsu lieliskajiem vecākiem un vecvecākiem par viņu nenogurstošo ikdienas vecāku darbu un atbalstošo līdzdalību skolas pasākumos!
      Paldies visiem, kas atnāca, vēroja, piedalījās un nenobijās no pavasarīgā lietus, jo tā mēs cits citu stiprinājām, dalījāmies sirds siltumā un jutāmies prieka piepildītāki jaunai dienai!
Tikai nedaudz laipnības, smaidu, labu un mīļu vārdu no rīta var pilnībā mainīt dienu ... Mēs to izdarījām!

0google photo

2.d klase un Eiropas diena

      Mūsu klasē šodien sociālo zinību stundas tēma “Mazie eiropieši”
      Stundā skolēni pilnveidoja zināšanas, pildīja darba lapas, skatījās prezentāciju par Eiropas Savienības izveidi, Latvijas pievienošanos Eiropas Savienībai 2004. gada 1. maijā.

Skolas SMU dalība projektā “CBYE” Somijā

      02.05.2024 musu skolas 6 skolēni no SMU “CHPOKS,” “Vāram ziepes” un “UDAS gift box “devās uz “CBYE “ projektu Somijā- Helsinkos, lai prezentētu savus mācību uzņēmumus (SMU).

      Dienu sākām ļoti agri, jau četros no rīta devāmies ceļā uz Helsinkiem. Pēc nonākšanas galamērķi mūs sagaidīja gardas pusdienas, pēc pusdienām sākās uzņēmumu prezentēšana, kuras laikā mēs varējam iepazīties ar citu SMU produktiem, kā arī iepazīstināt ar saviem. Vakara noslēgumā bija arī iespēja iepazīties ar pašiem SMU pārstāvjiem un kopā uzdziedāt kādu karaoke dziesmu, iegūt jaunus draugus un vienkārši parunāt ar līdzigi domājošiem jauniešiem.
03.05.2024 sākās ar dažādu somu uzņēmumu ēnošanu, mums bija iespēja apskatīt pavāru, reģistratūras un pasākumu organizatora darbu uzņēmumā “Original Sokos Hotel Presidentti,” ēnošanas laikā uzzinājām daudz nianses, kuras jaievēro viesnīcas darbiniekiem un varējām ieskatīties viesnīcas aizkulisēs, kā arī bija iespēja ēnot “Helsinki Central Library Oodi” darbību, uzzinājām, ka šī bibliotēka ir robotizēta - daudzus darbus veic roboti, bibliotēkā ir ne tikai grāmatas, bet arī spēles, skaņu ierakstīšanas telpa, uzlīmju printeri un daudz citas lietas, kuras var izmantot jebkurš iedzīvotājs bez maksas,ēka ir celta tilta formā un tai ir tikai divi pamata balsti.
Pēc ēnošanas bija laiks iestiprināties un emociju, un pieredzes pilniem doties garajā mājupceļā.

      Esam ļoti priecīgi un pateicīgi projektam “CBYE” par iegūtajām papildzināšanām uzņeēmējdarbībā, īstā tirgū un daudz citām nozīmīgām zināšanām. Bija paties prieks piedalīties trijos “CBYE” pasākumos, katrs bija unikāls un ar jaunu pieredzi piepildīts.
      Lielu paldies vēlamies teikt arī skolotājai Ingunai Gustavai par mūsu ievadīšanu uzņēmējdarbībā un par lielisko iespēju mācīties darboties arī ārpus savas komforta zonas!

Mūsu skolas Ukrainas skolēni un 2.a klase dodas iepazīt Rīgas Doma ērģeles

      Rīgas Doms ir ne tikai viens no spilgtākajiem Rīgas simboliem, bet arī nozīmīga mūzikas mājvieta. Īpašs katedrāles dārgums ir majestātiski skaistās, lieliski skanošās un neticami senās ērģeles, kurām ir grūti atrast līdzvērtīgas Eiropā. Rīgas Doma ērģeles ir unikāls un neatkārtojams romantisma laika instruments, viens no slavenākajiem pasaulē, kuras lielās ērģelnieku intereses dēļ spēlē tikai paši izcilākie profesionālie ērģelnieki. Arī mēs noklausījāmies 20 min garu ērģeļmūzikas koncertu un gida stāstījumu par baznīcas tapšanas vēsturi.
      Bija saturīgi pavadīta diena!

 

We use cookies

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.