Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija

Pirmdien, 26. septembrī, Rīgas 25. vidusskolas bibliotēkā tika teikti svinīgi ceļavārdi šā gada lasīšanas maratonam – programmai “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”.
      Latvijas Nacionālās bibliotēkas izveidotā un vadītā lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” notiek jau 22. gadu. Rīgas 25. vidusskolas skolēni, skolotāji un arī vecāki ar bibliotekāres Elgas Liepiņas atbalstu šajā pasākumā piedalās kopš 2007. gada – tātad jau 15 gadus!
      Šī gada “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” kolekciju veido 33 grāmatas no 10 izdevniecībām.