Dzejas dienas sākumskolā 2015

IMG 0079Septembris saucams par dzejas mēnesi, jo tieši šajā laikā Rīgā un visā Latvijā notiek Dzejas dienas.
Šogad Raiņa dzimšanas dienai īpaša nozīme – šīs Dzejas dienas var uzskatīt par sava veida kulmināciju Aspazijas un Raiņa gadam.
Daiļlasītāju konkurss sākumskolā 2015.gada 24.septembrī - "Dzeja nemelo."

Pirmās vietas-

• Simona Struce 1.c
  • Alekss Ļipstovs 2.c
  • Juris Gavars 3.a
  • Anete Alkšere 4.c

Otrās vietas-

• Elza Bērziņa 1.b
  • Signe Štauere 2.c
  • Emīls Kristjansons 3.b
  • Terēze Kaupere  4.b

Trešās vietas –

• Gļebs Voicehovskis 1.b
  • Kristiāna Belova 2.a
  • Elīna Cipruse 3.b
  • Viviāna Vintra Veinberga  4.b

Sirsnīgā pateicībā visiem dalībniekiem, skolotājiem un žūrijai –RIIMC metod. bibl. vadītājai  Intai Šalmei , latv.val.un liter. skolot. Ivetai Štauerei, 9.c kl. skolniecei Alisei, 6.a kl. skolniecēm Laurai ,Dārtai.
Pasākumu organizēja un vadīja 1c.klases skolotāja Dace Sadovska