Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrija 2015

zurija2016

Nāc uz bibliotēku!
Lasi Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrijā!
Rīgas 25. vidusskola jau astoto gadu piedalās Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasīšanas veicināšanas programmā Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija. Par žūrijas dalībnieku var kļūt jebkurš mūsu skolas skolēns un to vecāki. Arī skolotāji ir mīļi gaidīti.
Līdz 2016. gada janvāra vidum noteikti ir jāizlasa 3 grāmatas savā vecuma grupā, bet atlikušās 3 grāmatas var izvēlēties no blakus grupām. Bērni, jaunieši un vecāki izlasa grāmatas un novērtē tās anketā, ko aizpilda nākamā gada janvārī.
Grāmatas pieejamas skolas bibliotēkā.