Ulubeles Ziemassvētku pateicības brokastis sniegotā un baltā 3. Adventē

Svētdien, 11. decembrī, Ulubele aicināja draugus, atbalstītājus, brīvprātīgos pavadīt sirsnīgu un priekpilnu 3. Adventi jau tradicionālajās Pateicības brokastīs kopā ar Ziemassvētku vecīti. Plaša pārsteigumu programma bija lieliem un maziem viesiem, tā kopā radot Ulubeles četrkājainajiem draugiem Ziemassvētku māju sajūtu.
      Arī mēs, Rīgas 25.vidusskolas skolēnu pašpārvaldes deviņi jaunieši – Karīna, Anna, Katrīna, Marta, Marta Glorija, Markuss, Artis, Henrijs, Mareks, pateicoties sadarbībai ar Radošo apvienību jauniešiem “Trepes” brīvprātīgajiem, apmeklējām un iepazināmies ar Ulubeles dzīvnieku patversmi, kas ir lielākā Latvijā, un ar dzīvniekiem – influenceriem – kas ir viņi un viņu saimniekiem.
Sacentāmies izklaidējošā erudīcijas spēlē par dažādiem meža un mājas dzīvniekiem no animācijām, ko bija sagatavojušas “Prāta Spēles”, un ieguvām dāvanas no Ulubeles, jo bijām aktīvākā komanda un mūsu erudītākais dalībnieks bija Henrijs, kurš ieguva 2.vietu.
      Vērojām lielisko Ulubeles suņu parādi, kuri tagad dzīvo patversmē un ir atvesti no Ukrainas kara teritorijas: Basju, Naurīti, Heidi, Bruni, Ļisu un Belliņu. Viņi ļoti grib atrast savas īstās mājas Latvijā!
      Paspējām nofotografēties ar Ziemassvētku vecīti, klausījāmies mūziku un stāstus par suņiem, kuri tika adoptēti, tas bija nedaudz skumji un priecīgi. Mēs veicām ziedojumus Ziemassvētku labdarības tirdziņā un vēl bijām sagādājuši cienastus patversmes dzīvniekiem. Mums patika pasākums, jo bija jautri un arī izzinoši! Priecājāmies paši, iepriecinot arī mazas un lielas sirsniņas patversmē!
      Paldies biedrībai “Trepes” par iespēju piedalīties pasākumā!