Zelta pildspalva 2022

Zelta pildspalva 2022

      Katru gadu oktobrī Rīgā notiek ļoti nozīmīgs notikums - par nozīmīgu ieguldījumu izglītības darbā un par augstiem sasniegumiem mācībās ar “Zelta pildspalvu” un “Zelta stipendiju” tiek apbalvoti Rīgas skolotāji un skolēni.

      14. oktobrī mūsu skolas skolotājam un direktores vietniekam Tālivaldim Mežim tika piešķirts apbalvojums “Zelta pildspalva” nominācijā “Par inovatīviem un rezultatīviem risinājumiem izglītības darba organizēšanā un pieredzes popularizēšanā, par izglītības kvalitātes ilgtspējības nodrošināšanu, par sadarbību ar citām organizācijām dažādos līmeņos un izglītības iestādes iesaisti dažādos projektos”.

      Priecājamies un lepojamies par skolotāja Tālivalža Meža darba augsto novērtējumu! Sirsnīgi sveicam un vēlam panākumus tālākajā pedagoģiskajā darbā!

Tīmekļvieta izmanto sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.