Zelta pildspalva 2022

Katru gadu oktobrī Rīgā notiek ļoti nozīmīgs notikums - par nozīmīgu ieguldījumu izglītības darbā un par augstiem sasniegumiem mācībās ar “Zelta pildspalvu” un “Zelta stipendiju” tiek apbalvoti Rīgas skolotāji un skolēni.

14. oktobrī mūsu skolas skolotājam un direktores vietniekam Tālivaldim Mežim tika piešķirts apbalvojums “Zelta pildspalva” nominācijā “Par inovatīviem un rezultatīviem risinājumiem izglītības darba organizēšanā un pieredzes popularizēšanā, par izglītības kvalitātes ilgtspējības nodrošināšanu, par sadarbību ar citām organizācijām dažādos līmeņos un izglītības iestādes iesaisti dažādos projektos”.

Priecājamies un lepojamies par skolotāja Tālivalža Meža darba augsto novērtējumu! Sirsnīgi sveicam un vēlam panākumus tālākajā pedagoģiskajā darbā!