Mūsu skolas skolēni piedalās atbalsta akcijā Ukrainai – ierakumu sveču liešanai.

Mūsu skolas skolēni piedalās atbalsta akcijā Ukrainai – ierakumu sveču liešanai.

      10.klases skolēni jau ir izgatavojuši 15 ierakumu sveces.

      Aicinām dažādu klašu skolēnus piedalīties – ziedot sveču materiālus (atlikumus) un tīras metāla kārbas. Klašu kolektīvi ziedotos materiālus nogādā 019.kab. skolotājai Dainuvītei Spallei.

      Ierakumu sveču liešana :

  • 16.02. plkst. 14:00
  • 02.03. plkst. 14:00

      (Informācija – Sabīne Dumpe 10.b kl.)

Нехай ці окопні свічки зігрівають захисників миру і добра. Слава Україні! (Lukian Kharchenko 10.b)

Tīmekļvieta izmanto sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.