Mīlestības dienā TDK "Pasaciņa" viesojās Rīgas 41.vidusskolā

Mīlestības dienā, 14.februārī TDK "Pasaciņa" vecāko klašu grupa viesojās Rīgas 41.vidusskolā pie tautas deju kolektīva "Asni". Kopā uz vienas skatuves sadancojām arī ar Āgenskalna valsts ģimnāzijas tautas deju kolektīvu "Vainags". Paldies par sirsnīgo un jauko uzņemšanu TDK "Asni" un viņu vadītājai Santai Pastorei. Kā teica pati Santa:"Mēs šo varētu ieviest kā tradīciju, satiekoties šeit katru pavasari!"
      Turēsim īkšķus un, lai piepildās!