KĀ BŪT LĪDERIM UN VISLABĀKAJAM PALĪGAM VIENLAIKUS?

2023.gada 9. martā Projekta ”Kāpēc man kāpt ozolā?” Rīgas 25. vidusskolas Projekta dalībniekiem bija iespēja piedzīvot sevi atziņā - kā ir vienlaikus būt līderim un tanī pat laikā labākajam draugam sev un palīgam citiem.

Pirms iesaistīties kādā aktivitātē, jaunieši bieži mēdz uzdot jautājumu - kam man to vajag? - kā tas dzīvē man noderēs? Projekts PUMPURS "Kāpēc man kāpt ozolā" tika organizēts tieši ar šādu nolūku, lai rastu atbildes uz šādiem jautājumiem. Nodarbībās ar ciguna treneri un topošo deju un kustību terapeiti Santu Ķempeli tika atbildēts tieši - ja tev ir ķermenis, tad tev šīs nodarbības noteikti dzīvē noderēs. Jauniešiem tika doti vingrinājumi un uzdevumi,  lai sajustu kā katrs jūtās savā ķermenī, papildus vēl mēģinot sadzirdēt, ko saka Prāts.

Paldies Santai un Skolas vadībai un skolotājiem, kuri palīdz jauniešus iesaistīt šādās nodarbībās.

Projekta PuMPuRS – “KĀPĒC MAN KĀPT OZOLĀ? – Ir laimīgie, kas sevi atrod un darbu, kuru mīl un prot /I. Ziedonis/” tiek īstenots pamatojoties uz Izglītības kvalitātes valsts dienesta administrētā  Eiropas Sociālā Fonda  projektu „Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (8.3.4.0/16/I/001).

Rakstu sagatavoja Projekta PuMPuRS – “KĀPĒC MAN KĀPT OZOLĀ?” vadītāja Inga Bite un nodarbības vadītāja, ciguna trenere Santa Ķempele.