Mākslas dienas 2023 "Skola skaņās, krāsās, sajūtās un domās..." 3.-6.aprīlī

Katru gadu pavasarī, kad atmostas daba, zied pirmie ziedi un sāk dziedāt putni, skanīgās un skaistas dziesmas dzied arī 25.vidusskolas skolēni, ieskandinot  Mākslas nedēļu un modinot radošu garu mūsu skolā.

Mākslas dienas vada mākslas un kultūrizglītības jomas koordinatore Inese Mīliga un viņas palīgi - kolēģi Eva Burvāne, Sanita Blīve, Ilona Prenass, koncertmeistars Gints Žilinskis. Šogad tās veltītas skolas 60 gadu jubilejai.

Atklāšanas pasākumā dziedāja 1.-4. un 5.-9.klašu kori.

Pozitīvam noskaņojumam skolēnu pašpārvaldes aktīvisti vēl organizēja Labo emociju dienu ar dziesmām, dejām, spēlēm.

• 03.04. Mākslas dienu atklāšanas pasākums
  • 04.04. Mākslas dienu olimpiāde, tēma- “Skola simbolos, formās, krāsās un sajūtās...”
    • 1.stundā 1.stāva gaitenī – 1.-4.klases skolēniem
    • 2.stundā 023.kabinetā – 5.-9.klases skolēniem
  • 05.04. Mākslas kolāžas “Skola skaņās, krāsās, sajūtās un domās...” atklāšanas pasākums un darbu autoru sveikšana
  • 05.04. Konkurss 4.klasēm "Ko Tu zini mūzikā?"
  • 06.04. Mākslas dienu noslēguma pasākums un Kahoot  par skolas vēsturi un tradīcijām