SOCIĀLĀ AKCIJA «100 KAROTES» 17.- 26.04.2023.

Akcijas ietvaros mūsu skolas skolēni, vecāki un skolotāji piedalījās un atbalstīja bezpajumtnieku dienas centra zupas virtuvi, vācot lielās karotes, ko organizēja skolēnu pašpārvaldes jaunieši sadarbībā ar RADOŠO APVIENĪBU JAUNIEŠIEM «TREPES» brīvprātīgajiem.
Sociālās akcijas simboliskā nozīme: «Mēs paši sevi nevaram pabarot līdz ar to lūdzam sabiedrības atbalstu, palīdzību.»

Karote ir palīdzības simbols.

Katra lielā zupas karote tika iesaiņota kā maza dāvaniņa vai lielāka dāvaniņa, pievienojot klāt kādu saldumiņu- konfekti, šokolādīti vai citu gardumiņu.

Kopā esam savākuši vairāk kā 100 karotes!

Paldies visiem par labo darbu, līdzjūtību un sirdssiltumu, kuri atsaucās uz aicinājumu!

Sirsnīgs paldies 1.a, 1.c, 2.b, 3.b, 7.b, 7.c, 8.c, 9.b klasēm, Sanijai, Ernestam un Gabrielai 1.d, Leldei 3.a, Patrikam Mārtiņam 4.b, Kristeram 5.c , Alisei 8.c, Gerdai 10.b, skolotājiem un citiem!

Mūsu labie vēlējumi un visas savāktās karotes tiks nodotas zupas virtuvei  26.aprīlī Katoļu ielā 57, Rīgā!

Lai visiem laba veselība!