Seminārs par  Cilvēktirdzniecību

Seminārs par Cilvēktirdzniecību

16.maijā 9. un 12. klašu skolēni piedalījās interaktīvā seminārā par Cilvēktirdzniecību, kas notika mūsu skolā.
      Influencere Barbara Dzelme (Anna Daldere) un biedrības “Patvērums “Drošā māja”” speciālisti- eksperti Ilze Norvaiša, Gita Miruškina un Anna Lazareva iepazīstināja, izspēlēja interaktīvi situācijas, iesaistot jauniešus, un viegli saprotamā veidā pastāstīja, kādas ir cilvēktirdzniecības formas un sekas un kāda ir situācija Latvijā.

“Liels uzsvars tika likts uz lietām un informāciju, kas ir jāizvērtē, piesakoties darba sludinājumiem, kur darbs tiek piedāvāts ārzemēs. Un kā ir jārīkojas, ja esi cilvēktirdzniecības upuris, kas būtu jāzina un kur meklēt palīdzību. Speciālisti dalījās arī ar reāliem stāstiem no viņu ikdienas darba, kas ļāva ieskatīties, cik dažādi ir šie gadījumi.”
      Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes tehniskās fakultātes maģistru studiju programmas “Karjeras konsultants” praktikantes Leldes Nakurtes-Ruņģevicas komentārs.
      Paldies!