29.09.2023. Eiropas valodu dienu noslēgums

25.-29.septembrim mūsu skolā notika Eiropas valodu dienas. Skolēni pierādīja prasmi dziedāt dziesmas svešvalodās visu nedēļu, kā arī gatavoja, vadīja un aktīvi piedalījās viktorīnās par Angliju, Vāciju un citām valstīm. Noslēguma koncertā ar skanīgiem priekšnesumiem uzstājās dziedātāji no 2.b, 2.c, 3.a, 4.b un 9.b klases.

Apbalvojumus par labākajām viktorīnām angļu valodā saņēma 9.c klases skolēni – Kristers Plonis, Safina Pučko, Renārs Vaskis un Paula Pudiņa, savukārt, par labākajām viktorīnām vācu valodā 9.b klases skolēni- Gļebs Voicehovskis, Helēna Ērgle, Ēlīza Piņķe, Tomass Blīvis.

Šis bija jauks pasākums Skolotāju dienā, kas iedvesmo mācīties svešvalodas.

Svešvalodu jomas koordinatore Dace Brūvele