Konference "Skolotājs ir personība"

Konference "Skolotājs ir personība"

      "Latvijai būs nākotne, tikai tad, ja mēs par spīti visiem nelabvēlīgajiem apstākļiem, pietiekami daudz spēka, līdzekļu un uzmanības veltīsim izglītībai." (Imants Ziedonis)

      Brīvlaikā, kamēr skolēni atpūšas, skolotāji čakli apgūst jaunas zināšanas.

      24.oktobrī sākumskolas skolotājas Ilze Rupeka- Rupeika, Airisa Tretjakova, Dace Sadovska, Valda Sprukule, Edīte Nurža, Eva Burvāne un Rasma Lagzdiņa devās uz Ziedoņa klases organizēto konferenci “ Skolotājs ir personība”, kas notika Latvijas Nacionālā bibliotēkā.
      Skolotājas noklausījās trīs lekcijas un piedalījās darbnīcās. Profesora Ivara Austera lekcijā “Vai mums jādomā, ko citi domā?“ skolotājas guva atziņu, ka katra cilvēka redzējums uz lietām, notikumiem var būt atšķirīgs. Lektore Gundega Skudriņa iedvesmoja ar stāstījumu par savu personīgo dzīvi un darbu. Viņas dzīves moto: cilvēkam ir jābūt radošam, jo katra diena nes jaunus izaicinājumus un pārmaiņas, un komandas darbam ir liels spēks. Supervizors Eduards Krūmiņš darbnīcā “Cieņpilns konflikts” iepazīstināja ar metodēm, kā risināt konfliktu, lai tas būtu cieņpilns un vērsts uz sadarbību.
      Grupa “Prāta Vētra” visām skolām, kas piedalījās konferencē dāvināja grāmatu “Prāta Vētra meklēt vienam otru”(ar autogrāfiem).
      Skolotājas pēc konferences devās mājup iepriecinātas, apgarotas, ar jaunām zināšanām, idejām un vienkārši laimīgas! Paldies Elizabetei Pavlovskai un viņas čaklajai komandai par milzīgo ieguldīto darbu!

0google photo

Tīmekļvieta izmanto sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.