Stāstniece un latviskā kultūrmantojuma glabātāja Līga Reitere viesojas pie piektajām klasēm

Stāstniece un latviskā kultūrmantojuma glabātāja Līga Reitere viesojas pie piektajām klasēm

      30.oktobrī skolā pie 5.a, 5.b un 5.c klases programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros viesojās stāstniece un latviskā kultūrmantojuma glabātāja Līga Reitere.

      Skolēniem tika piedāvāta radoša tikšanās “Senās skolas stāsts”.

      Nodarbības laikā skolēni uzzināja, kā veidojās skolas, kāpēc agrāk mācījās tikai zēni, kāda bija skolas dzīve. Tika apskatītas senās skolas lietas no stāstnieces privātkolekcijas: liecības, dienasgrāmatas, burtnīcas, penāļi, tintnīcas, rakstāmlietas, piederumi ēdiena pārnēsāšanai. Skolēniem tika dota iespēja praktiski darboties - rakstot ar putna spalvām un metāla rakstāmspalvām, un tinti.

0google photo

Tīmekļvieta izmanto sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.