Iespēju pārgājiens

Sestdien, 4.novembrī norisinājās “Iespēju pārgājiens”, kura ietvaros jauniešiem bija iespēja uzzināt par dažādām iespējām Eiropā, piemēram, kas ir Erasmus+ jauniešu apmaiņas, “Time to move” kampaņa, Eiropas brīvprātīgais darbs u.c.

Šajā pārgājienā piedalījās 4 Rīgas 25. vidusskolas skolēni Sofija Prohorenkova un Bruno Kumpiņš no 10.a, Polina Ņikitina no 10.b un Samanta Reinfelde no 8.c. Pārgājiens norisinājās Medema purvā, pārgājiena laikā veicām uzdevumus komandās, kur bija jāatbild uz interesantiem jautājumiem.  Kristmunds, Jēkabs un Leandra stāstija mums par iespējām piedalīties apmaiņas programmās no savas pieredzes. Pasākums bija ļoti interesants un motivējošs, noslēgumā katram bija nogurušas kājas, pilns vēders, jo organizātori nodrošināja arī ēšanu, un pilna ar domām galva, jo katrs stāsts ir dažāds, bet ļoti noderīgs un aizraujošs.

Pasākumu rīkoja EuroPeers Latvia tīkla jaunieši kopā ar Rīgas jauniešu centru “Kaņieris” informācijas tīkla Eurodesk kampaņas “Time to move” ietvaros ar “Baltijas reģionālā fonda” atbalstu.

Sofija Prohorenkova

Pargajiens