Karjeras nodarbība par studijām un prasmēm 17.10.2023.

17.oktobrī karjeras nedēļas ietvaros 10.-12.klasēm bija tikšanās ar Rīgas Ekonomikas augstskolas (Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga)) 1.kursa studentēm- mūsu skolas absolventi Sandu Bitenieci un viņas kolēģi Esteri Zitceri par studiju iespējām, savu izvēli un prasmēm, kuras nepieciešamas Bakalaura studiju programmas ekonomikā un uzņēmējdarbībā. Saruna notika angļu valodā, kas patika vidusskolēniem.
Rīgas Ekonomikas augstskola ir vadošā biznesa augstskola Baltijas reģionā. Šajā situācijā ir pieejamas divas studiju programmas, no kurām viena ir bakalaura programma ekonomikā un uzņēmējdarbībā. Visas nodarbības notiek angļu valodā, kas veicina starptautisku vidi. Studentu korpusu veido cilvēki no vairāk kā no 10 dažādām valstīm un papildus tam, šeit iegūst izglītību apmaiņas studenti no vairāk kā no 15 valstīm. Lai noskaidrotu, vai šī augstskola ir piemērota tieši tev, ir svarīgi piedalīties atvērto durvju dienās un pieteikties ēnot pašreizējos studentus. Turklāt pirms studiju uzsākšanas, ir ļoti svarīgi attīstīt tādas prasmes kā efektīva komunikācija, spēja darboties komandā, prasmīga laika plānošana un pielāgošanās prasmes dažādās situācijās.
      Novēlējums
Interesēties, aptaujāt studentus un meklēt atbildes uz saviem jautājumiem, un būt gataviem mācīties patstāvīgi! Veiksmīgu eksāmenu kārtošanu, lai iestātos savā sapņu augstskolā, un baudīt rudens dienas!