ĢIS dienas 2023 Latvijā

No 13. līdz 17. novembrim norisinājās ĢIS(ģeogrāfiskās informācijas sistēma) nedēļa Latvijā.
       Ģeogrāfiskās zināšanas kopā ar informātikas tehnoloģiju pielietojumu veicina labāku ArcGIS karšu apguvi.
       15.11.2023. vairāk nekā 1400 dalībnieki centās rast atbildes uz 12 testa jautājumiem par pārmaiņām Latvijā. Arī mūsu skolas skolēni no 7. līdz 9. kl. piedalījās ĢIS dienas testa pildīšanā un atbilžu iesūtīšanā .

No 13. Līdz 17. novembrim ĢIS dienas 2023 ietvaros notika Novadu spēle.Spēles uzdevums bija interaktīvajā kartē atrast 12 Latvijas novadus un vienu īpašu vietu katrā no tiem.
Mūsu skolā 6.-11.kl.piedalījās Novadu spēles atbilžu iesūtīšanā. Skolēni ar lielu interesi meklēja pareizos novadu ģērboņus, kartē atzīmēja atbildes punktu atrašanās vietas, lai varētu tikt pie nākamā jautājuma.

ĢIS dienas tests ir kļuvis par tradīciju, un tajā piedalās gan pieredzējuši ArcGIS lietotāji, gan skolēni, gan cilvēki, kuriem ikdiena nav saistīta ar ĢIS. Paldies par radošās komandas interesanti veidoto darbu,lai labāk izprastu kartes izmantošanas iespējas ikdienas dzīvē.