Cienījamie skolotāji, skolēni un skolēnu vecāki,

Exclamation Point10.augustā Ministru kabinetā ir apstiprināti grozījumi noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumu Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Jau pavisam drīz mēs atgriezīsimies skolā, lai mācības varētu notikt klātienē, mums jāievēro sekojoši noteikumi:

• Jaunajā mācību gadā mācībās klātienē skolēni varēs piedalīties ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kā arī skolēni ar apliecinājumu (papīra vai digitālā formā) par Covid-19 negatīvu testa rezultātu. Minētos dokumentus būs jāuzrāda skolas atbildīgajai personai.
  • No 2021. gada 23. augusta līdz 30. augustam skolēniem būs jāierodas skolā un jāveic Covid-19 testu, kuru turpmāk būs jāveic atbilstoši Veselības ministrijas noteiktajam. Covid-19 testu neveic skolēni ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas testu.
  • Skolā Covid-19 testa veikšana notiks sadarbībā ar laboratoriju, kura veic Covid-19 testu. Skolai ir tiesības nodot skolēnu datus (vārds, uzvārds, personas kods, klase attiecīgajai laboratorijai.
  • Tuvākajā laikā tiks dota precīza informācija par konkrētām darbībām un rīcības plānu.

Ievērojot drošības pasākumus, rūpējoties par savu un apkārtējo cilvēku veselību, mēs varēsim mācīties klātienē.

Rīgas 25. vidusskolas direktore
I.Nestere