Latvijas nākotne - mana nākotne

muzeja skate 2      Kara muzejā 26.aprīlī norisinājās Muzeju pedagogu un skolu vēstures muzeju integrēta konference "Latvijas nākotne - mana nākotne". Tas bija veltījums Latvijas simtgadei. Pasākumā piedalījās pārstāvji no visas republikas. Savā darba pieredzē dalījās piecas republikas skolas. Mūsu skolas audzēkņi bija vieni no šīm piecām komandām. Paldies viņiem! Viņi teicami pasniedza Rīgas 25.vidusskolas vēstījumu Latvijas simtgadei.

Par labu darbu vairāku gadu garumā tika apbalvoti pieci 12.klašu audzēkņi, starp tiem arī mūsu Krista Kristiāna Vuškāne un Severīns Kaužēns.

google photo