“Pasaciņa” TDA “Ritenītis” 70. sezonas ieskaņas koncertā

Plakāts     25.februārī Rīgas 25.vidusskolas deju kolektīvs “Pasaciņa” piedalījās TDA “Ritenītis” 70. sezonas ieskaņas koncertā.
     TDA “Ritenītis” ir kolektīvs, kur savus deju soļus 25 gadu garumā izdejoja mūsu skolas tautas deju skolotāja Sigita Bukovska. Šogad lielajā “Ritenīša” jubilejā mazie “Pasaciņas ” dejotāji devās ciemos un priecēja visus ar savu deju.

Paldies, mīļie par šo brīnišķīgo koncertu! Mēs nodejojām brīnišķīgi! Satikām sen neredzētus draugus no Olaines DK “Dzērve”. Paldies, mūsu skolotājai Sigitai Bukovska, ka mūs iedrošināja, piedalīties “Ritenīša” koncertā. Mēs paši sev, lieli, mazi, pierādījām, ka varam nodejot uz visiem 100, ka smaids var mainīt dejas iznākumu, ka aktiermāksla ir nepieciešama, lai dejotu neraksturīgas tautu dejas. Tiešām apbrīnoju TDA “Ritenītis” vēlmi dejot. Tie dejotāji dejo no sirds un viņiem tas patīk, nevis kāds viņus piespiež. To var redzēt! Iedvesma bija! Milzīgs paldies!
Amanda

Atkal jau daudz jaunu emociju gan labu, gan sliktu. Bet protams vairāk labu. Lielākais prieks, kā pašiem liekas, ka ir ideāli nodejots. Pirms koncertiem parunāties ar citiem kolektīviem un iepazīt jaunpienācējus ir forši. 1000 reižu var teikt, ka dejošana tas nav hobijs, tas ir dzīvesveids. PALDIES visiem kolektīviem, kuri piedzīvoja to pašu ko mēs un bija kopā ar mums visiem. Gaidām nākamo tikšanos un uzstāšanos!
Laima

Piedalījos TDA “Ritenītis” 70. sezonas ieskanas koncertā. Pateicoties mūsu deju kolektīvam, man tika dota iespēja piedalīties šādā pasākumā, kurā jau kārtējo reizi varēju sadejoties un sadraudzēties ar citiem deju kolektīviem. Šajā koncertā pašai neizdevās nodejot daudz dejas un izrādīt savu deju prasmi, bet par to nepārdzīvoju, jo tas man deva iespēju pavērot, izvērtēt citu deju kolektīvu sniegumu un salīdzināt to ar manu dejas mākslas izkopšanas pieredzi. Kā arī priecājos par sniegto iespēju padejot uz citu kolektīvu skatuvēm. Apskatīt citu kolektīvu deju mājas un izbaudīt kopā būšanu ar maniem domu biedriem un elkiem. Mēs tiešām dejojām ar visu atdevi un ar smaidu uz lūpam.
Ieva

google photo      Circenītis      Audējiņas      Ratiņš dūc      Lulle, Lulle      Lācīts iet pa taku