Muzikālais konkurss “Popiela” 3.-8. klašu skolēniem

popiela     Pasākumu organizēja svešvalodu skolotāji sadarbībā ar Skolēnu domi ar mērķi veicināt svešvalodu apguvi un radošumu, pilnveidot skatuves un prezentēšanas prasmes un prasmi sadarboties ar skolēniem un skolotājiem. Aizraujošais, pozitīvais un ļoti labi sagatavotais konkurss notika 2016.gada 14.oktobrī un bija sadalīts 2 daļās. Pirmajā daļā uzstājās 3.-4. klašu skolēni ar 12 priekšnesumiem. Pasākuma 2.daļā uzstājās   5.-8. klašu skolēni ar 14 priekšnesumiem.  Skolēni centīgi gatavojās šim pasākumam, atsaucība bija liela. 4.a, 4.b un 4.c., 5.a un 5.b, 8.a klasē kandidātu atlase notika jau iepriekš angļu valodas stundās. Skolēni patīkami pārsteidza visus klātesošos ar drosmi, radošumu, noformējumu, aktiermākslu,  dejotprasmi, enerģiju un  prasmi atdarināt. Prieks, ka mūsu skolā mācās tik daudz talantīgu skolēnu!  Paldies visām svešvalodu skolotājām par skolēnu sagatavošanu un vērtēšanu, kā arī 3. c klases audzinātajai E.Burvānei un 4.b klases audzinātājai A.Bārbalei, kuras palīdzēja  skolēniem sagatavot priekšnesumus!  Paldies  Skolēnu domei par sadarbību!

google photo

Sveicam uzvarētājus!

3.-4.klašu grupā:

1.vieta Juris Gavars  (4.a klase, angļu valodas skolotāja  Dace Brūvele)

2.vieta Patrīcija Maira Greivule, Karens Batovs, Daniels Bojaruns, Austra Alma Maksīmova, Inese Bembere, Kristīne Krukovska (4.d klase, angļu valodas skolotāja Ruta Ulbika)

3.vieta Alise Roze Zālīte, Gerda Baranovska (4.b un 4.c klase, angļu valodas skolotāja Mārīte Zandere)

5.-8.klašu grupā:

1.vieta Amanda Zūkere, Justīne Andrēna, Anete Lāce, Evelīna Danilēviča (7.b klase, angļu valodas skolotāja Iluta Bikovska-Kivleniece)

2.vieta Sintija Skalberga un Jana Šteinholde (5.a klase, angļu valodas skolotāja Dace Brūvele)

3.vieta Gabriela Bekasova, Samanta Akopjana (6.a klase) un Sandis Kallions (11.a klase, angļu valodas skolotāja Rita Deksne)

Svešvalodu metodiskās komisijas vadītāja Dace Brūvele