Ziņas no Klaipēdas

IMG 4830 Medium     Svētdien, 9.oktobrī Klaipēda mūs sagaidīja ar lietu un vēju, bet cilvēki, kuri mūs sagaidīja bija ar priecīgām sejām un neviltotu smaidu. Izvietoja mūs par istabiņām. Naktī iebrauca mūsu partneri, tā ka pirmā nakts pagāja jautri.
     10.oktobrī sākas darbs. Mūsu pirmais lielais pārsteigums - mūsu pārējie projekta partneri ir augstskolu 2.kursa studenti, esam daudzu tautu pārstāvji- indieši, ukraiņi, baltkrievi, poļi, lietuvieši, latvieši. Pārstāvētas ir trīs partnerorganizācijas- Rīgas 25.vidusskola - Latvija; Klaipedos valstybine kolegija- Lietuva; The university college of tourism and ecology – Polija. Šajās augstskolās mācās studenti no dažādām valstīm, tādēļ esam daudzinternacionāls kolektīvs.
      Jau ir pagājušas trīs darba dienas no 9.00 - 21.00, intensīvs darbs līdz 18.00, tad katra valsts pārstāv savas valsts kultūru, vēsturi, tradīcijas - rāda , stāsta, dejo, dzied, cienā ar savu nacionālo ēdienu.
      Mūsu projekta uzdevumi ir iemācīties pasniegt sevi starptautiskajā darba tirgū. Pašreiz svarīgas nav tikai augstskolā iegūtās zināšanas, bet gan kā tu proti prezentēt to ko zini, kā proti strādāt komandā, runāt, uzstāties, komunicēt u.c. iemaņas. Darbs ir interesants, bet nav viegli starp studentiem.

google photo