Aerobikas diena 22.aprīlī

Visu mācību gadu 5.-8.klašu skolēnu komandas un viņu audzinātāji gatavojās Aerobikas dienai (ja precīzāk :), tad divas trīs nedēļas), kas jau piekto gadu pēc kārtas notika mūsu skolā.
     Devītie kā profesionāļi tika aicināti piedalīties konkursā, tomēr atteicās, jo esot daudz jāmācās… Lai veicas eksāmenos!!!... Tas tikai priecēja konkurentus….
     Aerobikas pasākums piesaistīja lielu uzmanību un rosību :), piedalījās 12 komandas. Šogad priekšnesumi bija radoši, ar akrobātisku vingrojumu, deju soļu un daudzveidīgu elementu iekļaušanu. Komandas izcēlās ar vienoto stilu, ritma izjūtu, oriģinalitāti, sadarbību un atbalsta grupām - līdzjutējiem, kuri bija ieradušies ar spilgtiem plakātiem.
     Grūto žūrijas un tiesnešu lomu uzņēmās trīs skolotāji: Sigita Bukovska, Ligita Kosenkova/ Māris Vāverāns, Irīda Morozova un - trīs skolēnu pašpārvaldes dalībnieki: Anna Paula Veidemane (9.c), Anne Katrīna Norenberga (9.a), Sandis Kallions (10.a). Liels paldies dīdžejam Mārim Popēnam (11.a) un skolēnu pašpārvaldei!
     Uzvarēja visas komandas, jo gatavošanās procesā dalībnieki gan strīdējās, gan saliedējās, gan kopā pieņēma lēmumus un apguva jaunus deju soļus, gan atklāja dažādus talantus.

Aerobikas dienas uzvarētāji:

• 1.vieta - 6.b, 7.a un 8.c klašu komandām
  • 2.vieta - 5.b klases komandai
  • 3.vieta - 6.c un 8.a klašu komandām

Sveicam visus Aerobikas dienas dalībniekus un uzvarētājus!
Tas bija jauks piedzīvojums :), paldies!!!