Kristīgi izglītojoša un jaunrades nometne 1.-4.klašu bērniem „Aizraujošais ceļojums”

nometne     Arī šajā vasarā, no 6.-10.jūnijam, mūsu skolā notiks kristīgi izglītojoša un jaunrades nometne 1.-4.klašu bērniem „Aizraujošais ceļojums”. Bērni veiks tematisku ceļojumu vēsturē – 5 ķēniņu valdīšanas laikā, analizēs dažādas dzīves situācijas, spēlēs tematiskas spēles, darbosies dažādās radošās darbnīcās, piedalīsies sportiskās aktivitātēs un pārbaudījumos. Bērni apgūs un attīstīs savstarpējās sadarbības, radošās, intelektuālās prasmes.
     Aizraujošajā ceļojumā bērni apgūs svarīgākas iemaņas drošam ceļojumam – Ceļotāju kursos. Kā jau piedzīvojumu ceļojumā, tēmas būs saistītas ar dažādiem pārvietošanas līdzekļiem, tādēļ nometnes noslēgumā plānojam doties ekskursijā uz kādu vietu, kurā varēsim izmēģināt dažādus netradicionālus transporta veidus. Nometnes organizēšanā piedalās mūsu skolas skolotāji, Bērnu kristīgās izglītības apvienības radošā komanda, vecāko klašu skolēni kā palīgi.
     Pieteikšanās nometnei sāksies aprīlī, visu informāciju varēs saņemt rakstot e-klasē skolotājai Janai Butlerei. Šogad nometnē plānots uzņemt 50 bērnus.