Skolas pasākumi valsts svētkos 17.novembrī

Skolas pasākumi valsts svētkos 17.novembrī

       17.novembrī bija organizēta gaismas akcija “Iedegsimies Latvijai!” Rīgas 25.vidusskolas āra laukumā. 1.-4.klases skolēni kopā ar saviem skolotājiem un vecākiem veidoja gaismas ceļus. Savukārt, 5.-12.klašu skolēnu un skolotāju atnestās svecītes skolēnu pašpārvaldes jaunieši sadarbībā ar skolotājiem tās iededzināja un kārtoja Latvijas valsts karoga formā un krāsās.
       Dienas noslēgumā visa skola - gan skolēni un skolotāji, gan citi skolas darbinieki, vecāki un tuvāko māju iedzīvotāji pulcējās skolas iekšpagalmā, kur notika svinīgs pasākums “Es augu Latvijai!”, veltīts LR proklamēšanas 104. gadadienai. Latvijas dzimšanas diena – 18. novembris ir visas valsts nozīmīgākie svētki.
       Mūs uzrunāja un svētkos sveica skolas direktore Inga Nestere, dziedājām Latvijas valsts himnu. Pasākumu bagātināja pašdarbības kolektīvu priekšnesumi: dziedāja 1.-4.klašu un 5.-9.klašu koris, dejoja vecākās skolēnu grupas deju kolektīvs “Pasaciņa” un teātra studijas runātāji.
       Vēlējām Latvijai saules mūžu, spēku un Laimi!
       Daudz laimes, Latvija!

 

 

Tīmekļvieta izmanto sīkdatnes

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, nepieciešamās sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē.